15
new stories - click to show

Robert Finta

Related to

V očích měli plameny

30.March » ČRo Ostrava
25. února roku 1969 zemřel 18letý student z Vítkova Jan Zajíc. Co vše se ten den stalo, to se dovíme ve čtvrté části četby z knihy Oldřicha Šuleře V očích měli plameny.

V očích měli plameny

30.March » ČRo Ostrava
Dramatický příběh Jana Zajíce, který si dobrovolně zvolil smrt upálením 25. února roku 1969, nám bude v režii Tomáše Soldána vyprávět Robert Finta.

V očích měli plameny

30.March » ČRo Ostrava
Naposledy se setkáme se skutečným příběhem vítkovského studenta Jana Zajíce. V režii Tomáše Soldána účinkují Robert Finta a Alena Sasínová-Polarczyk.

Hodnocení uživatelů: Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka ze Slezské Ostravy (Národní divadlo moravskoslezské) - 80 % [Ostravacka]

20.March » i-divadlo.cz
Po delší době nová inscenace v Ndm, která mě opravdu zaujala. Přesto by mohla být druhá půlka trochu kratší. Příběh zaujme příběhem, který je zasazen do ostravského regionu a vychází z historie. Působivé byly výkony všech herců, nejvíce bych však vy…

Hodnocení uživatelů: Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka ze Slezské Ostravy (Národní divadlo moravskoslezské) - 60 % [Fedorocko]

30.January » i-divadlo.cz
Z této premiéry mi nejvíce utkví v paměti,že to bylo dlouhé, moc dlouhé. Z hereckých výkonů pozoruhodná Lada. Opravdu skvělá.

Změna v repertoáru: Výnosné místo (Národní divadlo moravskoslezské)

7.March » i-divadlo.cz
místo Ivana Dejmala roli nazkouší Robert Finta, místo Sáry Erlebachové roli nazkouší Michala Gatialová

Hodnocení uživatelů: Podivný případ se psem (Národní divadlo moravskoslezské) - 100 % [Jindra_S]

1.March » i-divadlo.cz
Úchvatné představení, které dává možnost nahlédnout do nitra autistického chlapce a dopady jeho chování a přístupu na okolí. Strhující výkon Roberta Finty v hlavní roli.

Čiň čertu dobře…

24.March » electropiknik.cz
Doktor Faustus, brilantní tragikomedie Shakespearova současníka Marlowea o Faustovi, který se upíše ďáblu výměnou za to, že se mu dostane neomezeného vědění, se poprvé objeví na repertoáru Národního divadla moravskoslezského, a to ve zcela novém pře…

Tato informační stránka o Robert Finta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Finta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes