Man First

Related to

Přijďte prožít měsíční noc na Kraví hoře

16.July » EuroZprávy.cz
Přijďte znovu prožít přistání člověka na Měsíci. Tak, jak probíhalo před padesáti roky. Od pátku 19. července do neděle 21. července jsme si pro vás připravili celou řadu jedinečných projekcí.

Oscar 2019: Kompletní výsledky jsou tady

25.February » Gorilla.cz
Akademie znovu rozhodovala tak, aby byli všichni spokojení. Je to přizdisráčské? Ano. Uděláme s tím něco? Ne. A tak se znovu nejlepším filmem stal film, jehož režisér ani nebyl ve své kategorii nominován. Ne, že bych to Zelené knize nepřál, dostal...

Oscar 2019 nominace: TOP 10 největších překvapení

23.January » Gorilla.cz
Nominace jsou venku a už teď je jisté, že letošní oscarové klání dopadne jinak, než jak to ještě na podzim vypadalo. Akademie opět čarovala a vyčarovala některá milá a nemilá překvapení. Číst dál »

Magazín: Ceny kritiků opanovala Roma

14.January » Edna.cz
Včerejší ceny Critics Choice Awards znovu naznačily, že netflixovská Roma je černým koněm letošní sezóny filmových cen. Mexický snímek vybojoval ocenění v rámci filmu a režie a bude rozhodně patřit i k oscarovým favoritům.

Roma je film roku, rozhodl spolek amerických kritiků

14.January » Novinky.cz
Nejlepší film roku je Roma a nejlepší režisér Alfonso Cuarón - tak rozhodl spolek amerických filmových kritiků. Výsledek může, ale nemusí ovlivnit i únorové udílení Oscarů.
Olivia Colmanová - Britská herečka

Tato informační stránka o Man First zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Man First" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes