Anna Fišerová

Related to

Hodnocení uživatelů: Pan Kolpert (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 80 % [Čiko]

17.August » i-divadlo.cz
75% Toto je humor, na jehož vlně se rád vezu. Skvělá inscenace s výbornými hereckými výkony (zejména Marek Adamczyk a Anna Fišerová). Líbí se mi naturalismus a ta lehkost, se kterou je tak černý humor podáván. Tohoto výletu do Ústí nad Labem rozho...

RECENZE: Hrabal bez porušení podstaty. Pábitelé nepostrádají razanci

20.July » Lidovky.cz
Ústecké Činoherní studio ukončilo přerušenou sezonu inscenací Pábitelé. Koláž z textů Bohumila Hrabala připravil a nastudoval umělecký šéf souboru David Šiktanc, v dobrém slova smyslu letní produkce je realizována na koupališti Brná v blízkosti ře...

Labské pábení

Na termálním koupališti v Brné se letos Činoherní studio představilo s Pábiteli – úsměvnou, něžnou, chvílemi však i mrazivou koláží z některých literárních děl Bohumila Hrabala.

OBRAZEM: Pábitelé přinesli na děčínský zámek laskavou humoresku

Do světa Bohumila Hrabala se přenesli diváci čtvrtečního představení v jižních zahradách děčínského zámku. Činoherák přivezl poslední novinku své 48. sezóny Pábitelé.

Hodnocení uživatelů: Pábitelé (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 100 % [Lucacs]

29.June » i-divadlo.cz
Ach...moje duše plesá. Tohle představení bude velmi oblíbené. Krásné, poetické, hravé, melancholické, hrabalovské pábení. U jednoho zhlédnutí nezůstanu. Vřele doporučuji!

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 23)

Od čtenáře -- Divadlo po éře koronaviru. První premiéry konce sezóny: Antigona v Činoherním studiu Ústí a Protokol v pražské Celetné.

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 23)

Od čtenáře -- Divadlo po éře koronaviru. První premiéry konce sezóny: Antigona v Činoherním studiu Ústí a Protokol v pražské Celetné.

Činoherní studio se rozloučí s trilogií Jindřich VI. Williama Shakespeara. Derniéra ...

3.June » Divadlo.cz
Po čtyřech letech od premiéry prvního dílu trilogie boje o trůny Williama Shakespeara nastal čas na její derniéru. Poslední představení všech tří dílů je

Něco tady smrdí...

25.March » Divadelní noviny
Pan Kolpert v Ústí dokázal, že Činoherní studio rozhodně není typickým oblastním divadlem. Nový umělecký šéf David Šiktanc zde inscenoval absurdní komedii Davida Gieselmanna plnou černého humoru, krve, zvratků a nahoty.

Sladká sbírka

2.February » ČRo Pardubice
Když mám od něčeho tři kousky, začnu to sbírat, říká se smíchem zpěvačka Lucie Bílá. V tom případě by herečce ústeckého Činoherního studia Anně Fišerové k založení sbírky stačila jedna, maximálně dvě návštěvy kavárny. Sbírá totiž ty malé cukříky, ...

Tato informační stránka o Anna Fišerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Fišerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes