15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Jordan Flores

Divočina v Bernu. Kluž měla postup na dosah, ale pak přišla penalta i červená smršť

11.prosince » iFotbal.com
Penaltu ve třetí minutě nastavení proměnil Nsame, jenž o dvě minuty později po červené kartě vyrovnal počty hráčů na trávníku. Vzápětí pojistil postup Bernu v šesté minutě nastavení Gaudino a v osmé stihl další vyloučení Djokovič z Kluže… Arsenal zv…

10.prosince » Aktuálně.cz
Arsenal zvítězil na hřišti Dundalku 4:2 a i v šestém utkání naplno bodoval. "Kanonýři" si jako jediný tým v soutěži udrželi stoprocentní bilanci.

Neskutečná trefa! Fotbalista skóroval spektakulární ránou z voleje

2.března » Sport.cz
Žhavý kandidát na Cenu Ference Puskáse za nejkrásnější gól sezony? Proč ne. Anglický fotbalista Dundalku Jordan Flores si o nominaci mezi deset nejlepších gólů ročníku hlasitě řekl během víkendového 4. kola Irské ligy na hřišti Shamrock Rovers. Čtyř…