Mikel Landa France

Vztahuje se k

Landa odchází ze Sky do Movistaru, Kittel bude jezdit za Kaťušu

16.srpna » ČT24
Madrid - Cyklistická škatulata. Čtvrtý cyklista konečného pořadí letošní Tour de France Mikel Landa po sezoně odejde ze stáje Sky do Movistaru, se kterým podepsal dvouletou smlouvu. Rovněž dvouletý kontrakt uzavřel se stájí Kaťuša-Alpecin Marcel K...

Cyklista Landa po sezóně odejde ze Sky do Movistaru

16.srpna » Sport.cz
Čtvrtý cyklista konečného pořadí letošní Tour de France Mikel Landa po sezóně odejde ze stáje Sky do Movistaru, se kterým podepsal dvouletou smlouvu. Španělský tým o dohodě se sedmadvacetiletým jezdcem informoval na svých internetových stránkách.

Landa odchází ze Sky do Movistaru

16.srpna » ČT24
Madrid - Čtvrtý cyklista konečného pořadí letošní Tour de France Mikel Landa po sezoně odejde ze stáje Sky do Movistaru, se kterým podepsal dvouletou smlouvu.

Landa po sezoně končí ve stáji Sky, na dva roky se upsal Movistaru

16.srpna » iDNES.cz
Čtvrtý cyklista konečného pořadí letošní Tour de France Mikel Landa po sezoně opustí stáj Sky a zamíří do Movistaru, se kterým podepsal smlouvu na dva roky. Španělský tým o dohodě se sedmadvacetiletým jezdcem informoval na svých internetových strá...

Tato informační stránka o Mikel Landa France zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mikel Landa France" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes