Thierry Mariani Francia

Vztahuje se k

Francouzský poslanec označil krymské volby 10. září za legitimní

Krymčané během referenda sami rozhodli o znovupřipojení poloostrova k Rusku, proto jsou nadcházející nedělní volby legitimní, oznámil poslanec Národního shromáždění Francie Thierry Mariani, který bude sledovat průběh regionálních voleb na Krymu.

Po návratu z Aleppa oslovil Mariani Evropu s výzvou

14.ledna » Nová republika
14. 1. 2017 zdroj Člen Národního shromáždění Francie Thierry Mariani opět shromáždil parlamentní delegaci na cestu. Tentokrát poslanci zamířili do Sýrie, kde pobývali od 5. do 9. ledna. Po návratu udělal Mariani několik důležitých komentářů, které...

Konflikt na tiskovce na Krymu. Francouzský exministr a ukrajinský novinář se pustili do sebe

Bývalý ministr dopravy Francie Thierry Mariani, který v současné době vede francouzskou delegaci v Rusku, se na tiskové konferenci dostal do konfliktu s ukrajinským novinářem, který se jej zeptal, kolik za návštěvu Krymu dostal od Ruska peněz.

Francouzský poslanec, který navštívil Krym, nazval otázku ukrajinského novináře ohavnou

Poslanec Národního shromáždění Francie Thierry Mariani, který navštívil v tomto měsíci Krym v čele parlamentní delegace, odmítl odpovědět na otázku ukrajinského novináře. V pondělí 1. srpna na tiskové konferenci v TASS se zeptal ukrajinský novinář...

Tato informační stránka o Thierry Mariani Francia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thierry Mariani Francia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes