Garfield Darien Francouz

Zlatá Tretra hlásí další hvězdná jména. Dorazí překážkáři Šubenkov a Pozzi

17.května » ČT24
Závod na 110 metrů překážek na atletické Zlaté tretře v Ostravě poběží světový šampion z roku 2015 a úřadující vicemistr světa Rus Sergej Šubenkov i halový mistr světa z březnového šampionátu v Birminghamu Brit Andrew Pozzi. Chybět by neměl ani če...

Překážkář Svoboda má evropský bronz z haly. Překonal roky trápení

3.března » info.cz
Petr Svoboda vybojoval na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu v běhu na 60 m překážek bronzovou medaili. Ve vyrovnaném finále doběhl třetí ve svém letošním nejlepším výkonu 7,53 sekundy.

Roky trápení jsou pryč! Překážkář Svoboda vydřel bronz

3.března » Týden.cz

O medaili rozhodla jedna setina. Překážkář Svoboda vybojoval bronz

3.března » Český rozhlas
Překážkář Petr Svoboda vybojoval na halovém mistrovství Evropy v Bělehradě první českou medaili. Dvaatřicetiletý reprezentant vybojoval na 60 metrů překážek bronzovou medaili v čase 7,53. V odstupech jedné setiny se srovnali první čtyři sprinteři.

O bronzu rozhodla jedna setina. Překážkář Svoboda vybojoval medaili po šesti letech

3.března » iROZHLAS

Roky trápení jsou pryč! Překážkář Svoboda v Srbsku vydřel bronz

Vynikající překážkář Petr Svoboda: Na HME v Bělehradě bere bronz!

3.března » NOVA Sport
Český překážkář Petr Svoboda získal na halovém mistrovství Evropy v srbském Bělehradě bronzovou medaili a navíc si vylepšil letošní maximum a za čas 7,53. Rozhodl však až fotofiniš. Závod na 60 metrů vyhrál Andy Pozzi z Británie. Titul získal favo...