15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Romain Grégoire Francouz

Baskicko se pádům nevyhnulo ani v pátek. Do nemocnice musel Landa, etapu vyhrál Grégoire

5.dubna » ČT24
Den po těžkém pádu, který kromě jiných závodníků odnesl Jonas Vingegaard, se znovu rozjel závod Kolem Baskicka. Pátou etapu vyhrál ve sprintu jednadvacetiletý Francouz Romain Grégoire. Kolize se nevyhnuly pelotonu ani tentokrát, do nemocnice musel M…

Grégoire zvítězil na juniorském mistrovství Evropy v silniční cyklistice, Kadlec dojel čtyřiadvacátý

25.září » ČT sport
Juniorské mistrovství Evropy v silniční cyklistice se Čechům nevyvedlo. Závod rozhodl v cílové rovince Francouz Romain Grégoire. Mezi juniorkami závod ovládla Němka Riedmannová.

Nor Hagenes juniorským mistrem světa. Kadlec v dlouhém úniku

24.září » RoadCycling.cz
Český reprezentant Milan Kadlec strávil většinu juniorského závodu na Mistrovství světa ve Flandrech v úniku a byl jedním z nejaktivnějších závodníků. Vítězství získal Nor Per Strand Hagenes, Matyas Kopecky dojel na 18. místě.

10.září » ČT24

Grégoire zvítězil na mistrovství Evropy v silniční cyklistice, Kadlec dojel čtyřiadvacátý

Juniorské mistrovství Evropy v silniční cyklistice se čechům nevyvedl. Závod rozhodl v cílové rovince Francouz Romain Grégoire. Mezi juniorkami závod ovládla Němka Riedmannová.