Alexander Levy Francouz

EPGA Tour: Levyho marocký triumf

23.dubna » GolfInfo
O jedinou ránu přehrál Francouz Alexander Levy ranaře Alvaro Quirose a na Trophee Hassan II získal svůj pátý titul na okruhu EPGA Tour. Třetí místo (-6) se ztrátou dvou ran na vítěze dělili Fin Ilonen, Švédové Björk a Lagergren a Ital Pavan. Celý ...

Francouz Levy opanoval European Open, na titul čekal dva roky

25.září » Týden.cz
Vítězem golfového turnaje European Open se stal Francouz Alexander Levy, i když v závěrečném kole promarnil náskok čtyř ran. Pro šestadvacetiletého rodáka z Kalifornie to byl třetí titul z European Tour, na který čekal téměř dva roky.