Boris Francouz

Vztahuje se k

Toreador Pau Gasol opouští své býky a v NBA míří ke konkurenci!

6.července » NOVA Sport
Španělský basketbalista Pau Gasol se po vypršení smlouvy u svého stávajícího chlebodárce, týmu Chicago Bulls rozhodl, že po dvou letech oblékne nový dres. Šestatřicetiletý Gasol bude od nové sezony působit v týmu San Antonio Spurs. „Těším se na no...

San Antonio získalo Gasola, možná jako náhradu za Duncana

6.července » Deník.cz
San Antonio (USA) - Španělský basketbalista Pau Gasol mění po dvou letech v NBA opět působiště, po vypršení smlouvy s Chicagem se dohodl na angažmá v San Antoniu. Šestatřicetiletý hráč si díky dvouletému kontraktu vydělá přes 30 milionů dolarů.

San Antonio získalo Gasola, možná jako náhradu za Duncana

6.července » Aktuálně.cz
Španělský basketbalista Pau Gasol mění po dvou letech v NBA opět působiště, po vypršení smlouvy s Chicagem se dohodl na angažmá v San Antoniu. Šestatřicetiletý hráč si díky dvouletému kontraktu vydělá přes 30 milionů dolarů. "Těším se na novou kap...

San Antonio získalo Gasola. Jako náhradu za končícího Duncana?

6.července » iDNES.cz
Španělský basketbalista Pau Gasol opouští po dvou letech po vypršení smlouvy Chicago a míří do San Antonia, kde se dohodl na dvouletému kontraktu. Šestatřicetiletý hráč si během něj vydělá přes 30 milionů dolarů.

San Antonio získalo Gasola, možná jako náhradu za Duncana

6.července » Sport.cz
Španělský basketbalista Pau Gasol mění po dvou letech v NBA opět působiště, po vypršení smlouvy s Chicagem se dohodl na angažmá v San Antoniu. Šestatřicetiletý hráč si díky dvouletému kontraktu vydělá přes 30 miliónů dolarů.
Derrick Rose - Americký basketbalista
Jan Veselý - Český basketbalista

Tato informační stránka o Boris Francouz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Boris Francouz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes