Klára Francová

Vztahuje se k

Šestnáct kovů a stříbro mezi oddíly bral liberecký Shotokan na Národním

11.října » Liberecký deník
Liberec - Tři zlaté medaile, čtyři stříbrné pozice a devět bronzů, ale také výborná týmová nálada a skvělá atmosféra. To vše se podařilo vybojovat závodníkům SK karate Shotokan Liberec na 2. kole Národního poháru, který byl v Kladně.

Shotokanu se dařilo na poháru v Kladně. Získal druhé místo mezi oddíly

10.října » Liberecká Drbna
Tři zlaté medaile, stříbrné stříbrné pozice, devět bronzů, ale také výborná týmová nálada a skvělá atmosféra - To vše se podařilo vybojovat závodníkům SK karate Shotokan Liberec na 2. kole národního poháru, který proběhl tuto sobotu v Kladně.

V Liberci se konal Národní pohár v karate

30.května » ParlamentniListy.cz
Tuto neděli měl po letech oddíl SK Karate – Shotokan Liberec příležitost pořádat soutěž pod záštitou Českého svazu karate. 28. května se tedy do haly Dukly Liberec sjeli dorostenci, junioři, kategorie do 21 let a senioři na 2. Kolo Národního pohár...

Liberec: Malí karatisté Shotokanu zářili na krajské lize

17.května » ParlamentniListy.cz
Tříkolová soutěž karatistických družstev v Ústí nad Labem měla být pro malé závodníky SK Karate – Shotokan Liberec příležitost načerpat velké množství potřebných zkušeností a užít si příjemnou atmosféru a týmového ducha. Když trenéři přihlašovali ...

Tato informační stránka o Klára Francová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Francová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes