Hanley Frank

Vztahuje se k

Microsoft v září ukončí službu GigJam

Microsoft v září ukončí svou službu GigJam, která lidem pomáhala k rychlé spolupráci. Evidentně však o ni nebyl zájem.

Google vylepšuje mobilní aplikaci Gmail chytrým odpověďmi

26.května » CIO Business World.cz
Google usnadňuje uživatelům smartphonů psaní rychlých e-mailových odpovědí z Gmailu. Představuje funkci Smart Reply, která nabízí několik kontextuálně přizpůsobených a počítačem generovaných odpovědí, která přichází na jeho vlajkovou e-mailovou ap...

Nové nabídky cloudu pro SAP od Microsoftu a Amazonu

23.května » CIO Business World.cz
Zákazníci databáze SAP se mohou těšit na novinky v oblasti cloudových služeb, a to díky Microsoft Azure a Amazon Web Services.

Googlu rostou rychleji výnosy z cloudu než z reklamy

Zdá se, že se Googlu vyplácí zaměření na firemní zákazníky. Zůstává sice především zprostředkovatelem reklamy, ale její cloudový byznys roste rychleji. Vyplývá to z čerstvě zveřejněných čtvrtletních finančních výsledků.

Microsoft spustil program Windows 10 beta pro podniky

Podnikoví uživatelé minulý týden získali přístup ke své vlastní verzi programu Windows 10 beta. Microsoft v pátek odhalil Windows Insider Program for Business společně se svou první verzí Windows 10 beta po Creators Update.

CMO Microsoftu: Nucený upgrade na Windows 10 byl „bolestivý“

29.prosince » CIO Business World.cz
Společnost Microsoft letos poněkud agresivně tlačila uživatele do své výhodné, bezplatné nabídky aktualizace jejich PC s Windows 7 nebo 8.1 na Windows 10.

Kontejnery, boti a strojové učení aneb co čeká podnikový software v roce 2017

27.prosince » ChannelWorld
Nové přístupy k vývoji aplikací, rozšíření strojového učení a umělé inteligence, nahrazování lidí boty... v roce 2017 budou výrobci softwaru rozvíjet trendy, která se objevily během toho letošního.

Etické problémy umělé inteligence

15.prosince » CIO Business World.cz
Kdokoliv, kdo kdy četl sci-fi, vám potvrdí, že roboti-zabijáci jsou problém. Institut elektrických a elektronických inženýrů, lépe známý jako IEEE, s tím chce něco dělat.

Salesforce chce Microsoftu překazit akvizici sítě LinkedIn

30.září » CIO Business World.cz
Salesforce se snaží přesvědčit Evropskou unii, že by došlo k narušení hospodářské soutěže, pokud by Microsoft získal data sociální sítě LinkedIn. Transakce už byla mezitím schválena v USA, Kanadě a Brazílii.

Microsoft má nástroj pro analýzu před instalací Windows 10

29.září » CIO Business World.cz
IT administrátoři, kteří se snaží vymyslet, jak přesunout své organizace na Windows 10, mají k ruce nový nástroj, který by jim mohl dost pomoci.

Google přestane podporovat oba typy aplikací pro prohlížeč Chrome

Do roku 2018 zmizí z prohlížeče Google Chrome aplikace třetích stran. Vývojáři mají přibližně rok a půl na to, aby své aplikace buď přesunuli na internet, nebo nalezli jiný způsob, jak je uživatelům poskytnout.

Do Windows 10 přibydou nové bezpečnostní funkce

28.července » CIO Business World.cz
Chystaná velká aktualizace operačního systému Windows 10 přinese nové funkce, které mají pomoci IT oddělením lépe chránit podniky před a po napadení

Tato informační stránka o Hanley Frank zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hanley Frank" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes