Jiří Frank

Vztahuje se k

Dopravní nehoda v ulici Jiřího Franka v obci Benešov - Dnes v 08:05

19.prosince » tudyNE.cz
Od 19.12.2018 08:05 do 10:10; v ulici Jiřího Franka v obci Benešov; nehoda; 2x OA s opatrností průjezdné. ...

Upozornění pro občany

15.prosince » Benešov
Dobrý den, oznamujeme vám zahájení havarijního přerušení dodávky pitné vody v obci Benešov, lokalita Jiřího Franka, od čp. 1752 po čp. 1761 dne 15.12.2018 od 08:00. Předpokládané trvání odstávky: 5 hodin. Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.

Na lyžaře v Krušných horách čekají nové sjezdovky, vleky i rodinné skipasy

26.listopadu » iDNES.cz
Desítky milionů korun investovala zimní střediska v Karlovarském kraji do nadcházející sezony. Lyžaři se mohou těšit na nové sjezdovky, posílené zasněžování a další novinky. Skiareály už jsou na zimu připravené, čekají jen na příhodné podmínky. Da...

Na lyžaře v Krušných horách čekají nové sjezdovky, vleky i rodinné skipasy

26.listopadu » iRegiony Impuls
Desítky milionů korun investovala zimní střediska v Karlovarském kraji do nadcházející sezony. Lyžaři se mohou těšit na nové sjezdovky, posílené zasněžování a další novinky. Skiareály už jsou na zimu připravené, čekají jen na příhodné podmínky.

Upozornění pro občany - havarijní odstávka vody

28.srpna » Benešov
Dobrý den, oznamujeme vám zahájení havarijního přerušení dodávky pitné vody v obci Benešov, lokalita Jiřího Franka dne 28. 8. 2018 od 7.30 hod. Předpokládané trvání odstávky: 5 hodin.

Námořník a cestovatel vyprávěl o pirátech v Karibiku - FOTKY!

20.května » QAP.cz
Už podruhé přijel do kladrubského muzea spisovatel, dobrodruh, námořník a cestovatel v jedné osobě Jiří Frank. Tentokráte přijel vyprávět o pirátech v Karibiku.

Kniha: Hvězdný prach naší motocyklové silnice

18.května » Moto-Cup.sk
Vyšla v pořadí už čtvrtá kniha autora Jiřího Franka – Hvězdný prach naší motocyklové silnice. Vydáno Valachia Racing teamem pana Rostislava Hrbáčka. Kniha popisuje závody v letech 2016-17. Je formátu A4 – 4 cm silná. Obsahuje přes 1800 fotek plus ...

Sezona přála hlavně výše položeným skiareálům, ostatní trápilo počasí

20.dubna » iDNES.cz
Čím výše položený skiareál, tím větší spokojenost. Takový pocit zanechala letošní lyžařská sezona v provozovatelích velkých zimních středisek regionu. Většina z nich nyní plánuje investice, kterými potěší lyžaře zase na podzim. Další články k téma...

Sezona přála hlavně výše položeným skiareálům, ostatní trápilo počasí

20.dubna » iRegiony Impuls
Čím výše položený skiareál, tím větší spokojenost. Takový pocit zanechala letošní lyžařská sezona v provozovatelích velkých zimních středisek regionu. Většina z nich nyní plánuje investice, kterými potěší lyžaře zase na podzim.

Dobré podmínky lákají davy lidí, skiareály zažívají úspěšné období

20.února » iDNES.cz
Sluníčko a spousty sněhu vytáhly během jarních prázdnin do Krušných hor tisíce lyžařů. Zatímco výše položená střediska v podstatě pokračují v letošní dobré sezoně, pro ta v nižších nadmořských výškách jarními prázdninami teprve začala. Další článk...

Dobré podmínky lákají davy lidí, skiareály zažívají úspěšné období

20.února » iRegiony Impuls
Sluníčko a spousty sněhu vytáhly během jarních prázdnin do Krušných hor tisíce lyžařů. Zatímco výše položená střediska v podstatě pokračují v letošní dobré sezoně, pro ta v nižších nadmořských výškách jarními prázdninami teprve začala.

Tato informační stránka o Jiří Frank zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Frank" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes