Vojtěch Frank

Vztahuje se k

Večer o Jaroslavu Seifertovi

12.ledna » Plzeň.cz
Uprostřed všeho je název druhého pořadu z cyklu Večer s poezií, tentokrát věnovaný tvorbě Jaroslava Seiferta. Ve výstavní síni 13 vystoupí v pátek 13. ledna Poetické divadlo, Diana Řeháčková a Vojtěch Frank. Začátek je v 18 hodin.

Kdysi a kdesi

20.října » Plzeň.cz
Pořad plný nezapomenutelných melodií a příběhů z krásné literatury s názvem Kdysi a kdesi můžete vidět v pátek od 18 hodin v Masných krámech. Účinkuje Poetické divadlo, Diana Řeháčková a Vojtěch Frank.

Koncert v Meditační zahradě

3.září » Plzeň.cz
Čerstvá díla mladých plzeňských skladatelů v cyklu Fascinující svět hudby uvede Sojkovo kvarteto v neděli 4.září od 16.30 v Meditační zahradě v Plzni v Doudlevcích. Na programu jsou Smyčcové kvartety Sáry Soukupové, Jakuba Červeného, Vojtěcha Fran...

Valtické kurzy: návrat fagotu, singspielové Sestry z Prahy a...

21.července » časopis Harmonie
Letošní valtická škola, kterou autor tohoto článku prožíval poprvé jako účastník, zaznamenala vysokou účast a nesla se ve znamení nových možností a za...

Humor a hudba z dob swingu

12.května » Plzeň.cz
Na druhý díl cyklu Autoři meziválečné prózy zve Poetické divadlo. Přednáškový sál výstavní síně 13 v Pražské ulici se v pátek od 18 hodin rozezní hlasem a saxofonem Diany Řeháčkové a klavírem Vojtěcha Franka.

Kruhy na vodě

7.dubna » Plzeň.cz
Literárně-hudební pořad o kráse i tíze života v ruských písních i textech ruských klasiků uvede v pátek od 17 hodin Poetické divadlo – Diana Řeháčková a Vojtěch Frank. Akce se koná ve výstavní síni 13 v Pražské ulici v Plzni.

Tato informační stránka o Vojtěch Frank zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Frank" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes