David Frankel

Vztahuje se k

RECENZE: Collateral Beauty: Druhá šance – Citlivky ji propláčou, cynici protrpí

23.prosince » EuroZprávy.cz
RECENZE – Potkal jsem Smrt – vypadá jako stará bílá extravagantní ženská s britským přízvukem.… V nejnovějším hollywoodském „feel good“ počinu se sešla současná herecká elita. Jejich mise? Obnovit naši víru v smysl života, smířit nás s nevyhnuteln...

51. týden-kinopremiéry: Zpívající zvířata, akvabeláci a nejpodivnější film roku

22.prosince » Kinobox.cz
Dva dny před Štědrým večerem vstupují do kin čtyři novinky. Hudební animák, českou komedie, americké drama a evropskou komedii doplní příští středu vzpomínka na legendárního rockera Lemmy Forever (2010) a speciální pražské projekce Ševčíkova...

Recenze - Collateral Beauty: Druhá šance aneb Ideální kandidát na "tak-šílený-až-je-zábavný" film?

22.prosince » Kinobox.cz
Rok už se chýlí ke konci, ale Warner Bros. nám stihli připravit ještě jedno úžasné překvapení, totiž nejvíc WTF film tohoto roku. Film, na kterém pracovalo několik výborných herců, můj oblíbený režisér, ale jeho děj je tak neuvěřitelně zvláštní...

S Blesk.cz na červeném koberci: Film Collateral Beauty vás chytne za srdce

21.prosince » Blesk.cz
K Vánocům neodmyslitelně patří i emotivní filmy. Po Lásce nebeské (2003), Prázdninách (2006) a třeba ještě silvestrovském Šťastném Novém roce (2011) přichází Will Smith ve filmu Collateral Beauty: Druhá šance, aby znovu našel chuť žít.

RECENZE: Ani sedm statečných hvězd nezabránilo vánočnímu slzení

19.prosince » iDNES.cz
Název vánočního melodramatu Collateral Beauty: Druhá šance by zněl v doslovném překladu Vedlejší krása a hvězdní hollywoodští herci jej divákovi vyloží až do poslední slzy na jeho promáčeném kapesníku.

RECENZE: Vykalkulované slzičky Willa Smithe

15.prosince » Novinky.cz
Silné téma rodiče, který ztratí dítě, si zvolil americký režisér David Frankel ve filmu Collateral Beauty: Druhá šance. Přistoupil k němu nešťastným způsobem a výsledkem je překombinovaný, vykalkulovaný a nudný hollywoodský dojáček.

Filmová upoutávka týdne: Helen Mirrenová jako smrt navštíví Willa Smithe

10.září » ČT24
Will Smith si zahrál vedoucího pracovníka newyorské reklamní agentury, který prožívá hlubokou osobní tragédii. Stahuje se do ústraní, sepisuje dopisy, které adresuje jevům jako láska nebo smrt, a jeho blízcí si o něj dělají starost. K jeho vlastní...

Trailer: Will Smith v Collateral Beauty: Druhá šance

9.září » filmserver.cz
Will Smith hraje v novém dramatu Collateral Beauty: Druhá šance pracovníka newyorské reklamní agentury, jehož životem otřese smrt jeho dcery. Film natočil David Frankel, režisér snímku Ďábel nosí Pradu .

Začalo natáčení hvězdně obsazeného dramatu Collateral Beauty

11.března » Kinobox.cz
Spolu se začátkem natáčení vydalo studio New Line Cinema oficiální prohlášení týkající se hereckého obsazení a informace, že snímek zamíří do kin v polovině letošního prosince.
Edward Norton - Americký herec
David Švehlík - Český herec
Colin Farrell - Irský herec
Russell Crowe - Australský herec
Michelle Rodriguezová - Americká herečka
Soňa Norisová - Slovenská herečka
Boleslav Polívka - Český herec
František Fuka - Český filmový recenzent
Eva Holubová - Česká herečka
Ivan Trojan - Český herec

Tato informační stránka o David Frankel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Frankel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes