Al Franken

Vztahuje se k

Chlípným politikům odzvonilo? Hnutí #metoo vyděsilo zvrhlíky, ale spustilo i vlnu sebevražd

1.ledna » Blesk.cz
Kampaň #metoo, česky #játaky, zaplnila v letošním říjnu všechna sociální média. Stala se symbolem odporu proti sexuálnímu obtěžování. Ženy, ale i spousta mužů sdíleli na internetu svoje nepříjemné zkušenosti. Za vznikem kampaně stojí sexuální skan...

Chlípným politikům odzvonilo? Hnutí #metoo vyděsilo zvhrlíky, ale spustilo i vlnu sebevražd

1.ledna » Blesk.cz
Kampaň #metoo, česky #játaky, zaplnila v letošním říjnu všechna sociální média. Stala se symbolem odporu proti sexuálnímu obtěžování. Ženy - ale i spousta mužů - sdíleli na internetu svoje nepříjemné zkušenosti. Za vznikem kampaně stojí sexuální s...

#MeToo: Zaslouží si všichni obvinění profesní trest smrti?

12.prosince » Respekt.cz
Dříve či později to nejspíš přijít muselo: američtí liberálové začínají váhat, zda smršť obvinění kampaně #metoo není přece jen náhodou příliš plošná, neohrabaná, tupě nerozlišující mezi podstatným a méně důležitým. Rozbuškou je neslavný konec obl...

Švejkování: Čekání na doktora Chocholouška

9.prosince » Roklen 24
Situace v amerických masmédiích dosahuje tragických rozměrů. Zatímco loni si televizní kabelové předplatné odhlásilo šestnáct milionů amerických domácností, odhady pro letošní rok mluví o milionech dvaadvaceti.

Demokratický senátor Franken oznámil rezignaci, důvodem jsou obvinění ze sexuálního obtěžování

7.prosince » Radiožurnál
Americký demokratický senátor Al Franken ve čtvrtek oznámil svou rezignaci. Dovedla ho k ní prý výzva většiny demokratických senátorů kvůli obvinění ze sexuálního obvinění. To ale popírá.

Demokratický senátor AL Franken oznámil rezignaci kvůli obviněním z obtěžování

7.prosince » EuroZprávy.cz
Washington - Kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování žen rezignoval americký demokratický senátor za stát Minnesota Al Franken. Na někdejší stoupající hvězdu Demokratické strany se v uplynulých týdnech snesla řada obvinění ze sexuálních deliktů.

Senátor sahal spící moderátorce na prsa. Po aféře končí, bylo toho víc

7.prosince » Blesk.cz
Americký demokratický senátor za stát Minnesota Al Franken ve čtvrtek oznámil rezignaci kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování žen. K odstoupení ho ve středu vyzvala i většina demokratických senátorů, informovala agentura Reuters.

Senátor Franken rezignuje, dohnalo ho sexuální obtěžování

7.prosince » Seznam Zprávy
Z obtěžování ho obvinila řada žen včetně moderátorky Tweedonové. Al Franken v prohlášení uvedl, že neprovedl nic, co by zneuctilo Senát.

Americký senátor Franken rezignuje kvůli obviněním z obtěžování

7.prosince » ČeskéNoviny.cz
Washington - Americký demokratický senátor za stát Minnesota Al Franken oznámil rezignaci kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování žen. K odstoupení ho ve středu vyzvala i většina...

Obvinění ze sexuálního obtěžování míří na další americké politiky

25.listopadu » Právo
Vlna obvinění ze sexuálního obtěžování otřásá i americkým Kongresem. Mezi těmi, koho zasáhla, je nově i demokratický senátor a bývalý komik a moderátor Al Franken (66). Toho už obvinily čtyři ženy, načež se Franken za své chování omluvil.

Senátor USA byl obviněn ze sexuálního obtěžování dvou žen

20.listopadu » globe24.cz
Washington – Sexuální skandál v USA dál bobtná. Demokratický senátor za stát Minnesota Al Franken čelí obviněním dvou žen, které tvrdí, že je sexuálně obtěžoval.
Libor Michálek - Český ekonom, politik, úředník

Tato informační stránka o Al Franken zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Al Franken" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes