Louise Franklin

Vztahuje se k

Madonna odmítá kritiku své pocty Arethě Franklin: Vlastně to žádná pocta nebyla

23.srpna » Odhaleno.cz
Popová královna měla na nedělním předávání MTV VMA vzdát hold královně soulu, která svět živých opustila ve čtvrtek 16. srpna. Madonnino pětiminutové nepřipravené povídání diváci přenosu i přítomní v sále odsoudili. Ona se ale hájí tím, že měla na...

Aretha Franklin – I Say A Little Prayer

23.srpna » blog.idnes.cz
Aretha Louise Franklin (25. března 1942 Memphis, Tennessee – † 16. srpna 2018 Detroit, Michigan) byla americká zpěvačka, skladatelka a pianistka a jedna z nejvýznamnějších tvůrkyň soulové hudby.

Madonna vzdala hold zesnulé Franklin. Od fanoušků to schytala

21.srpna » Týden.cz
Je to pět dní, co svět navždy opustila Aretha Franklin, jež prohrála boj s rakovinou. Na královnu soulu zavzpomínala i Madonna a to během předávání MTV Video Music Awards. Popová ikona ovšem více než o zesnulé zpěvačce mluvila o sobě.

Zemřela Aretha Franklin. Královně soulu bylo 76 let

16.srpna » musicserver.cz
Aretha Franklin, legendární Královna soulu, dnes, ve čtvrtek 16 srpna, ve věku šestasedmdesáti let zemřela. Příčinou úmrtí byla rakovina slinivky, která před několika dny vedla k ...

Tato informační stránka o Louise Franklin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Louise Franklin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes