Roman Franta

Vztahuje se k

Běžkaři v galerii. Výstava Skol!!! v Liberci oslavuje padesáté výročí závodu Jizerská 50

19.ledna » Aktuálně.cz
"Jizerská 50 je pro mě teď především o barvách, papouščí pestrosti na bílém pozadí a tisícovkách žlutých pytlů pod modrým nebem," říká Michal Cihlář.

Dotyky smyslů malíře Romana Franty

10.října » Novinky.cz
Do 13. října je možné si v pražské Galerii Dolmen prohlédnout výstavu s názvem Dotyky smyslů obsahující nejnovější či dosud nevystavovaná díla akademického malíře Romana Franty.

Na šedesát výtvarníků provolává sportu zdar

26.června » ČT24
Koncepce výstavy vychází z knihy Sport je umění od Petra Volfa. „Na rozdíl od knihy, která se věnuje 20. a 21. století, je omezená na výtvarné umění po roce 1945. Chtěli jsme se především soustředit na umělce, kteří se ve své tvorbě věnují sportov...

Výstava Sportu zdar! v DOXu mapuje sport ve výtvarném umění od roku 1945 do současnosti

21.června » Protext
Praha 21. června (PROTEXT) - SPORTU ZDAR! / 24. 6. - 10. 10. 2016 Výstava SPORTU ZDAR! v Centru současného umění DOX představuje díla a projekty více než šesti desítek českých umělců, které odrážejí vztah umění a sportu od roku 1945 do současnosti...

Tři originální cesty

7.dubna » Právo
Výstava Malířské trio, kterou lze vidět do 12. června v českobudějovické Galerii Mariánská, prezentuje díla Romana Franty, Vojty Horálka a Michala MICLA Novotného. Spojuje je oddanost malířskému řemeslu, jinak jsou jejich estetické cesty odlišné.

Provokující malíř Franta vystavuje v Galerii Mariánská obraz Svatý brouk

31.března » iDNES.cz
Pod názvem Malířské trio se v českobudějovické Galerii Mariánská skrývá výstava tří umělců. Svá díla tam vystavuje Roman Franta, Vojtěch Horálek a Michal MICL Novotný. Další články k tématu: Voršilkám vadí, že brouk Pytlík tančí kolem nahotinek. Z...

Provokující malíř Franta vystavuje v Galerii Mariánská obraz Svatý brouk

31.března » iRegiony Impuls
Pod názvem Malířské trio se v českobudějovické Galerii Mariánská skrývá výstava tří umělců. Svá díla tam vystavuje Roman Franta, Vojtěch Horálek a Michal MICL Novotný.

Das ist mein Land, říká svou výstavou v Galerii Mariánská umělec Roman Franta

16.března » Budějcká Drbna
Jihočeský výtvarník Roman Franta otevře v příštím týdnu v Galerii Mariánská výstavu s názvem Das ist mein Land. Je ukázkou Frantovy tvorby z posledních let, kterou představuje svoje intimnější malířské „teritorium“. Název výstavy symbolicky vybral...

Malířské trio v Galerii Mariánská

15.března » Novinky.cz
Výstava Malířské trio představí od 18. března v českobudějovické Galerii Mariánská tvorbu Romana Franty, Vojty Horálka a Michala MICLa Novotného na velkoformátových plátnech.
Michal Cihlář - Český výtvarník
Andy Warhol - Americký malíř, grafik, filmový tvůrce

Tato informační stránka o Roman Franta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Franta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes