Vojtěch Fresser

Vztahuje se k

Česko, světová velmoc nafukovacích tanků

9.června » Týden.cz
Samopaly, pušky, pistole a náboje chrlí naše zbrojovky do světa už desítky let. Skutečnými mistry jsme ale také ve výrobě tanků, které i s taškou váží 60 kilogramů. Česko se stalo velmocí nafukovacích zbraní.

Nafouknutá armáda. Přestože je vyrobena z látky, dokáže zmást radary nepřítele

1.září » Novinky.cz
Z dálky i z výšky působí věrohodně. Na radaru dokonce dokážou zmást nepřítele tak, že věří, že se pod ním ukrývají skutečné tanky nebo protiletadlové systémy. Ve skutečnosti jsou to ale atrapy vyrobené z textilu.

Nafukovací atrapa nebo originál? Radar ani družice nepozná rozdíl

24.května » Euro.cz
Lehké, sbalené do tašky, připravené na cvičiště i na bojiště za deset minut jsou nafukovací atrapy vojenské techniky, které vyrábí česká firma v Děčíně. Z radaru či družice nelze klamné cíle rozlišit od skutečných zbraní. K opravám místo kleští a ...

Firma v Děčíně vyrábí nafukovací atrapy vojenské techniky

24.května » ČeskéNoviny.cz
Děčín - Lehké, sbalené do tašky, připravené na cvičiště i na bojiště za deset minut jsou nafukovací atrapy vojenské techniky, které vyrábí česká firma v Děčíně. Z radaru či...

Tato informační stránka o Vojtěch Fresser zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Fresser" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes