Michael Frey

Vztahuje se k

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický Ngadjui je ve výběru hvězd Evropské ligy

27.října » Deník.cz
Pražská Slavia si z Kodaně přivezla cenné tři body do tabulky Evropské ligy. Gólem se o ni postaral Jan Matoušek, ve fotbalové Evropě ale svým výkonem zaujal především obránce Michael Ngadeu Ngadjui. Ten byl vybrán do sestavy 3. kola.

Pocta pro Ngadeua! Dostal se do nejlepší jedenáctky kola

27.října » Týden.cz
Polovina ze šesti odehraných kol základních skupin je odehrána. Českým klubům se tento týden ve fotbalové Evropské lize dařilo. Jablonec doma remizoval s kazašskou Astanou 1:1 a Slavia vyhrála v Dánsku 1:0, když výhru v Kodani trefil Matoušek. Ind...

Odměna za spolehlivý výkon. Slávista Ngadeu byl vybrán do sestavy kola Evropské ligy

26.října » iFotbal.com
Nyon (Švýcarsko) - Obránce Michael Ngadeu ze Slavie se dostal do nejlepší jedenáctky třetího kola Evropské ligy. Kamerunský fotbalista se ocenění dočkal po čtvrtečním utkání základní skupiny v Kodani, kde pražský celek zvítězil 1:0. Sedmadvacetile...

Odměna za spolehlivý výkon. Slávista Ngadeu byl vybrán do sestavy kola Evropské ligy

26.října » Aktuálně.cz
Kamerunský obránce Michael Ngadeu se ve vybrané společnosti octl znovu po roce. Vloni se blýskl výkonem proti Astaně, letos zazářil proti Kodani.

Obránce Ngadeu ze Slavie byl vybrán do sestavy kola Evropské ligy

26.října » Sport.cz
Tak to je pocta! Obránce Michael Ngadeu ze Slavie se dostal do nejlepší jedenáctky třetího kola Evropské ligy. Kamerunský fotbalista se ocenění dočkal po čtvrtečním utkání základní skupiny v Kodani, kde pražský celek zvítězil 1:0.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Michael Frey zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Frey" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes