Marek Fried

Vztahuje se k

Marcela Kusína nahradí na okruhu v Dubaji Marek Fried.

21.října » Motormix
V mistrovství Spojených Arabských Emirátů v závodech automobilů na okruzích v letošní sezoně Marcela Kusína nahradí Marek Fried. Kusín musí letošní seriál pro zdravotní potíže vynechat

Marek Fried pojede s Lotusem EcceHomo!

29.května » e-sportfoto.cz
Návrat na kopce. Marek Fried pojede s Lotusem blížící se závod EcceHomo. Připomeňme, že kopce Marek jezdil od začátku své kariéry od svých 14 let. V roce 2002 startoval s Fiestou na Ecce Homo, jako historicky nejmladší jezdec v ME.

Bez peněz do závodu na 24 hodin nelez !!

18.října » Motormix
Možností, jak se tohoto podniku zúčastnit, byl start s vozem nižší kategorie. Ale ouha.S těmito auty nesmíte jezdit rychle. V kategoriích A2 a A3 byly pořadateli určeny časy na jedno kolo, jejichž překonání bylo penalizováno. Marek Fried

Marek Fried pojede Epilog s vozem BMW GTR a s Válkem a…

6.října » Motormix
S vozem BMW GTR má dostatek zkušeností a vytrvalostní závody mu vyhovují. Zvláště se těší na noční stinty, ve kterých vždy podával skvělé výkony.

Divadelní spolek Martina Konvičky

23.srpna » blog.idnes.cz
V neděli mělo na Staroměstském náměstí premiéru divadelní představení s názvem Okupanti obsazují Prahu.

Fronty na Pražském Hradě

18.srpna » blog.idnes.cz
Policejní kontroly na Pražském Hradě poslední dobou začínají nabírat na obrátkách. Dovnitř areálu se nedostanete bez osobní kontroly zavazadla a kontroly detektorem. Je to ale vše nutné a máme to vlastně vůbec zapotřebí?

Tato informační stránka o Marek Fried zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Fried" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes