Michaela Gaislerová

České basketbalistky během přípravy omladí. Trenér sáhl i do Ameriky

10.května » iDNES.cz
Česká basketbalová reprezentace žen se otevírá novým tvářím. Trenér Štefan Svitek se rozhodl během letní přípravy vyzkoušet sedm debutantek. V nominaci naopak chybí několik opor, především těch podkošových. Nepřijede ani Alena Hanušová, úřadující ...

Šance pro nové tváře. Trenér pozval sedm debutantek

10.května » Týden.cz
Trenér české basketbalové reprezentace žen Štefan Svitek se rozhodl během letní přípravy vyzkoušet nové tváře a pozval sedm debutantek. V nominaci naopak chybí několik tradičních opor, a to především pod košem včetně Aleny Hanušové.

Extraliga kadetek: Titul vybojovaly domácí hráčky, bronz putoval do Prahy

7.května » ProBasket
V prvním semifinálovém zápase se utkala domácí Slovanka a Trutnov, pátý tým základní části. Pražský celek si pohlídal vstup do zápasu a rychle vedl 8-2. Na toto skóre zareagovala trojkou

Extraliga juniorek: MČR odehráno, letošnímu ročníku vládne USK

25.dubna » ProBasket
V prvním semifinále se utkal domácí USK s brněnskými Žabinami. Skóre otevřela dvojtaktem Veronika Voráčková, následovala ji Kristýna Brabencová. Brno snížilo košem z rukou Terezy Vitulové, poté ale následovala bodová

Extraliga kadetek: O postupu na MČR mezi Hradcem a Trutnovem musel rozhodnout až pátý zápas, KP Brno má jistotu záchrany

20.dubna » ProBasket
Slovanka zavítala na palubovku týmu HB Basket. Slovanka vedla 2:0 na zápasy a jako vítěz základní části byla favoritem. HB Basket začal dobře a se svými soupeřkami držel krok během

Extraliga juniorek: O posledním postupujícím na MČR musel rozhodnout až pátý zápas

12.dubna » ProBasket
USK zavítal na palubovku Slovanky a jeho cílem bylo uzavřít tuto sérii. To se mu také povedlo, hostující celek měl výborný vstup do zápasu, již po deseti minutách hry vedl

Extraliga kadetek: Play-off je v plném proudu. Trutnov vyhrál v Hradci, USK těsně přehrál Spartu

31.března » ProBasket
Slovanka si jako vítěz základní části poradila na domácí palubovce s HB Basket. Domácí hráčky měly výborný vstup do zápasu a po úvodních deseti minutách vedly 25:3. Slovanka i nadále

Extraliga juniorek: Začalo play-off. Hradecké lvice srovnaly sérii s Brnem

22.března » ProBasket
V pražském derby se utkal domácí USK a hostující Slovanka. USK byl jako vítěz základní části favoritem, svou roli ale začal potvrzovat až ve druhé čtvrtině. Úvodních deset minut patřilo

Extraliga kadetek: Základní část je uzavřena, první místo vybojovala Slovanka

16.března » ProBasket
USK Praha v sobotu zvítězil nad Chomutovem. Domácí USK byl od začátku mírně lepší a po deseti minutách vedl o jedenáct bodů. Levhartice ho sice nenechaly odskočit na více než

Extraliga juniorek: Základní část je u konce, prvenství má USK Praha

7.března » ProBasket
KP Brno se v sobotu na domácím hřišti utkalo s Nuslemi. Domácí hráčky do zápasu vstoupily skvěle a po deseti minutách vedly o dvanáct bodů. Nuslím už se nepodařilo zareagovat

Extraliga kadetek: Sparta uspěla nad městským rivalem, v čele tabulky je USK

28.února » ProBasket
Důležité vítězství si na domácí půdě připsal Trutnov, který porazil HB Basket. Hostující hráčky se na začátku zápasu dostaly do vedení, poté ale domácí deseti body v řadě vývoj otočili.

Rozhovor: Lucie Hošková o tom, jak to chodí na americké junior college