Alberto Garcia

Alberto Garcia z Igalia: Valve je skvělý člen open-source komunity, novinky nejen pro Vulkan

24.září » Root.cz
VKD3D 1.9 vylepšuje kompilátor HLSL, Intel Compute Runtime 23.30.26918.9 s optimalizacemi, AMDVLK 2023.Q3.2 s Quadbuffer Stereo a optimalizacemi pro Quake 2 RTX.

Real Madrid vyšel proti poslednímu celku tabulky naprázdno a druhá příčka už je pro něj utopie

28.dubna » FotbalPortal.cz
Nevídanou desátou ligovou porážku v jedné sezóně si dnes připsal madridský Real. Nestačil na poslední Rayo Vallecano, kterému podlehl 0:1. Jediný gól zápasu dal z penalty Embarba. Bílý balet už téměř na sto procent nedosáhne ani na druhou příčku, ne…

Getafe ztrácí v boji o Ligu mistrů na Sevillu, bod zachraňovalo v 96. minutě

14.dubna » iFotbal.com
Getafe, které bojuje o účast v Lize mistrů, vedlo už ve 14. minutě díky první ligové brance Arambarriho. Domácí ale dvěma trefami duel otočili. I když hosté hráli od 62. minuty v deseti bez vyloučeného Olivery, v nastavení vybojovali alespoň bod z p…