Garrett Garet

Related to

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (28)

20.June » Mises.cz
Thane se stal také viceprezidentem American Steel Company. Její kapacity byly větší, než byla potřeba drátu pro výrobu hřebíků.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (27)

13.June » Mises.cz
Když se za návštěvníkem zavřely dveře, Agnes se beze slova otočila a šla zpátky do přední místnosti, kde se posadila k malému stolu, aby zapsala svoje poznámky do velké černé knihy. To byla ta poslední věc, kterou každý den udělala.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (26)

6.June » Mises.cz
Jednoho večera po večeři seděli John s Thanem společně v přátelském tichu v hotelové hale. Thane si odkašlal.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (23)

16.May » Mises.cz
Zatímco Thane přemýšlel o tom, jak dát do pořádku továrnu na hřebíky, John seděl v hotelové hale s nohama na okenním rámu, pokuřoval doutník a pohyboval se v jiných sférách.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (20)

25.April » Mises.cz
Tak mu jeho myšlenky probíhaly hlavou zmateným a vzdáleným způsobem když mezi nimi náhle probleskla velmi naléhavá otázka.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (19)

18.April » Mises.cz
Celou tu dobu John Agnes hledal. Nejprve procházel hlavní silnici až k usedlosti, dokud se neujistil, že se touto cestou nevydala.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (18)

11.April » Mises.cz
Na pěšině zazněl zvuk kroků – onen klapavý zvuk tlumené rezonance, který vydávají muži obutí do železem pobitých pot ze surové kůže, doplněný o šoupání kotníkových chráničů, jenž nosili pracovníci v železárně. Agnes tyto zvuky neznala.

Garet Garrett: Příběh železa a oceli (17)

4.April » Mises.cz
Místo aby zamířila přímo k domovu, udělala si velikou zacházku, obešla město a vystoupala po úbočí západních kopců po stezce, kterou používali dělníci z železárny. Tady by jí nikdo nehledal.

Tato informační stránka o Garrett Garet zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Garrett Garet" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes