15
new stories - click to show

Tess Gemelová

Related to

Tenisky zdobené technikou ebru: Malování na vodě

23.May » Prima Nápady
Tenisky zdobené technikou ebru? S naším jednoduchým návodem si snadno a rychle vyrobíte tento netradiční kousek šatníku. Pusťme se do práce!

Jak oslavit 17. listopad? Zavzpomínat můžete v Lichnově ve frontě na zmrzlinu

/FOTOGALERIE/ Zmrzlinový krámek zaparkovaný v Lichnově se stal tak populární, že se před ním tvoří fronty. Třeba i hodinové čekání na zmrzlinu je vyhledávaným zážitkem stovek výletníků. Krámek má otevřeno také 17. listopadu, abychom mohli ve frontě …

Další tornádo pro jižní Moravu! Zmrzlinové z Lichnova. A bude pomáhat

Je to paradox, že právě točená zmrzlina připomíná vír tornáda. Zatímco tornádo lidem škodí, zmrzlina pomáhá lidem v nouzi. Aspoň ta z Lichnova.

V Lichnově otevřeli klubovnu a na zmrzlinu Tess Gemelové stály rovnou dvě fronty

Lichnov má za sebou opravdu pestrý víkend. Děti představily výtvarné práce, senioři si prohlédli novou klubovnu a na slavnou lichnovskou zmrzlinu Tess Gemelové stály dvě fronty místo jedné.

Podívejte se, na zmrzlinu do vsi na Bruntálsko jezdí davy! Tess točí návykovou

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Lichnov v okrese Bruntál je tuctová obec s tisícovkou obyvatel. Proč břeh potoka celé dny lemují odstavená auta? Proč sem přijíždí tolik lidí? Na co čekají ve frontě? Rozkřiklo se, že výtvarnice a tatérka Tess Gemelová vyladila …
Karel Janeček - Český matematik

Tato informační stránka o Tess Gemelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tess Gemelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes