Jelizaveta Glinková

Vztahuje se k

Doktorku Lizu identifikovali mezi oběťmi katastrofy Tu-154

Tělo Jelizavety Glinkové známé jako doktorka Liza bylo identifikováno mezi oběťmi katastrofy Tu-154 u pobřeží Soči, oznámil agentuře RIA Novosti zdroj blízký fondu Spravedlivá pomoc.

Ve Washingtonu se konala panychida po zahynulých v Tu-154 a po zavražděném velvyslanci

Panychida po zahynulých v katastrofě Tu-154 v Soči v minulém týdnu, a také po zavražděném v Ankaře ruském velvyslanci Karlovovi se konala v neděli v ruském pravoslavném chrámu sv. Jana Předchůdce ve Washingtonu.

VIDEO. Úlomky letadla Tu-154

25. prosince letadlo Tu-154 ruského ministerstva obrany, jež letělo do Sýrie, se zřítilo do Černého moře. Na palubě letadla byli vojáci, umělci souboru Alexandrovci a devět novinářů. Mezi cestujícími byla i aktivista za lidská práva Jelizaveta Gli...

FOTO. Pátrací operace v Černém moři

V neděli se zřítilo v Rusku letadlo Tu-154 do Černého moře. Na palubě bylo 84 cestujících a 8 členů posádky. Všichni zemřeli.

INFOGRAFIKA. Zřícení letadla Tu-154 v Soči

Letadlo Ministerstva obrany Ruska, které vyletělo z letiště „Čkalovskij“ nedaleko Moskvy a mířilo do Latákie, po dotankování paliva na letišti Adler spadlo do Černého moře.

Kdo byla Putinova poradkyně, která zemřela v letadle s Alexandrovci?

25.prosince » info.cz
Na seznamu pasažérů letu, který dnes havaroval nedaleko ruského Soči, se objevila i Jelizaveta Glinková. Žena, kterou ruská média popisují jako nezdolnou humanitární pracovnici, měla velký vliv i na současného ruského prezidenta Vladimira Putina. ...
Helena Vondráčková - Česká zpěvačka
San Francisco - Město v USA v Kalifornii
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
Alexandr Vondra - Ministr obrany ČR a senátor
Miloš Zeman - Prezident ČR
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Jelizaveta Glinková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jelizaveta Glinková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes