Jaromír Glisník

Vztahuje se k

Prima Comedy Central HD brzy možná i ve Skylinku

10.června » Parabola.cz
Komediální a zábavní kanál Prima Comedy Central začal v tomto týdnu vysílat v HD rozlišení na klasickou anténu. Vysílání Prima Comedy Central HD naladí diváci z přechodového DVB-T2 multiplexu společnosti Digital Broadcasting.

Čeští diváci mohou sledovat slovenské programy, operátor se odvolává na evropské právo

8.června » ČRo
Sledování českých programů na území Slovenska a naopak bylo řadu let tolerováno, a nakonec vyústilo v uvedení mezinárodních verzí.

Skylink: ČT i RTVS mohla vysílat MS ve fotbale v UHD rozlišení

23.května » Parabola.cz
Nadcházející fotbalový šampionát MS 2018 uvidí diváci v některých zemích ve více detailech. Vedle klasické SD distribuce budou přenosy šířeny ve vysokém rozlišení (HDTV) a v některých případech i v ještě lepší technické kvalitě - ve 4K (Ultra HD).

[aktualita] Nová verze aplikace Skylinku pro chytré televizory kombinuje satelitní a online příjem

14.května » Lupa.cz
Hlavní předností nové verze aplikace Skylink Live TV je kombinace výhod satelitní a internetové televize, jak ji operátor nabízí. Aplikaci si jako první mohou vyzkoušet diváci na chytrých televizorech Samsung. „Na rozdíl od jiných aplikací, které ...

Satelitní služby Digi TV a Skylink zacílily na zákazníky bez set-top boxů

11.května » ČRo
Spolupráce skupiny M7 Group s výrobcem televizorů Samsung není žádným překvapením. Obě firmy už se „setkaly“ na platformě EVO-S.

Skylink má další kapacitu pro své programy

9.května » Parabola.cz
Majitel satelitní platformy Skylink, lucemburská mediální skupina M7 Group, má volnou kapacitu pro své další programy. Prostor pro další stanice se uvolnil po nedávném odchodu německých parlamentních kanálů ze satelitu Astra 3B.

Skylink jedná s majitelem polských kanálů

12.dubna » Parabola.cz
Do poloviny letošního roku by se měly na českém a slovenském trhu objevit nové stanice polské firmy Michał Winnicki Entertainment, producenta tématických programů. Nové programové služby bude poskytovat prostřednictvím nově založené pražské společ...

[aktualita] Majitel Skylinku se domluvil s programy AMC, dočkají se jich i uživatelé služby Skylink Live TV

2.března » Lupa.cz
Společnost M7 Group, do jejíhož portfolia mimo jiné patří největší česko-slovenská satelitní platforma Skylink, prodloužila smlouvu se společností AMC Networks International. Ta provozuje portfolio osmi televizních stanic, filmové AMC a Film+, spo...

Diváci Skylinku nepřijdou o AMC ani Sport1 a Sport2. Operátor podepsal novou smlouvu

28.února » RadioTV
Provozovatel platformy Skylink preventivně počítal s vyřazením programů skupiny AMC. Obě strany se ale nakonec domluvily na nové smlouvě. Všechny programy AMC Networks International zůstávají v nabídce včetně atraktivních stanic Sport1 a Sport2.

Skylink: Geoblokace programů zvýšila poptávku po nelegálním příjmu

28.ledna » Parabola.cz
Nárůst pirátského příjmu programů satelitní platformy Skylink a dalších služeb je realitou, kterou nelze popřít. Uvedl v rozhovoru pro web parabola.cz Jaromír Glisník ze společnosti M7 Group.

Provozovatel kanálu FilmBox zvyšuje dostupnost, hodlá oslovit nové diváky

25.ledna » RadioTV
Mezinárodní mediální společnost SPI International na českém i slovenském televizním trhu expanduje s filmovým kanálem FilmBox. Počet předplatitelů by měl koncem ledna dosáhnout 2 milionů. Přispěje k tomu přítomnost v základní nabídce Skylinku.

Skylink: Zaměříme se na programy se slibným komerčním potenciálem

24.ledna » Parabola.cz
Ohlédnutí za rokem 2017, změny v programové nabídce, ceníku, situaci kolem stanic AMC Networks, vylepšování aplikace Skylink Live TV a o nové alikaci pro televizory je rozhovor s Jaromírem Glisníkem ze společnosti M7 Group, která Skylink provozuje.

Tato informační stránka o Jaromír Glisník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Glisník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes