Jaromír Glisník

Related to

Kanály MTV skončí v satelitní nabídce Skylinku

21:32 » Parabola.cz
Na konci tohoto měsíce skončí na hlavním evropském satelitním systému Astra na pozici 19,2°E distribuce hudebních kanálů MTV Networks - konkrétně programů MTV Rocks, MTV Dance a MTV Hits.

Přetáčení reklam ve službě Skylink LIVE TV funguje bez omezení

26.July » RadioTV
Satelitní platforma Skylink umožňuje přetáčet reklamy ve své online aplikaci, kde je k dispozici 7denní archiv pořadů. V posledních několika týdnech byla tato funkcionalita u programů Novy přechodně omezená.

Komerční televize stále hledají recept proti přeskakování reklam, Skylink blokaci po pár dnech zrušil

25.July » ČRo
Úplně zablokování přetáčení pořadů vpřed, které nasadila ve své on-line službě největší satelitní platforma, se neukázalo jako šťastné řešení.

Skylink Live TV zrušila blokování přetáčení u programů Novy a Markízy

25.July » Parabola.cz
Všechny pořady komerčních televizních skupin Nova a Maríza je možné využívat u internetové a mobilní služby Skylink Live TV se všemi funkcemi - tedy i s možností přetáčení dopředu.

Skylink Live TV omezila přetáčení u programů Novy a Markízy

8.July » Parabola.cz
Společnost M7 Group provedla úpravu v populární mobilní a internetové službě Skylink Live TV. Po aktualizaci systému nelze přetáčet v pořadech Novy a Markízy v sekci TV archív.

Velký tuzemský operátor částečně zablokoval přetáčení pořadů u kanálů skupiny Nova

7.July » ČRo
Skylink tento krok realizoval u své internetové televize na přání skupiny Nova, jak webu Digitální rádio potvrdil Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.

Spuštění pay-tv na terestrice je logickým krokem

9.June » Parabola.cz
Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která provozuje DTH platformy Skylink a freeSAT, v rozhovoru o placené televizi v terestrice, kterou chce provozovat.

freeSAT brzy spustí OTT službu, UPC Direct se musí přejmenovat

8.June » Parabola.cz
Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, který provozuje DTH platformy Skylink a freeSAT v rozhovoru přibližuje změny související s akvizicí UPC DTH a prodejem společnosti M7 Group skupině Vivendi. Jaké novinky mohou diváci očeká...

Chceme technologicky neutrální kampaň, říkají „satelitáři“ v souvislosti s druhou televizní digitalizací

6.June » ČRo
Na dnešním setkání se zástupci satelitní asociace snažili přesvědčit veřejnost o tom, že k preferování pozemního vysílání v Česku není důvod.

Skylink Live TV nově v televizorech Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava

26.April » DigiPrijem.cz
Internetovou televizi Skylink Live TV bylo doposud možné spustit na mobilních zařízeních nebo počítačích, ale také na chytrých televizorech LG a Samsung. Od 23. 4. 2019 je aplikace Skylink Live TV nově dostupná také na chytrých televizorech skupin...

Skylink Live TV v televizorech skupiny Vestel

24.April » Parabola.cz
Internetovou televizi Skylink Live TV bylo doposud možné spustit na mobilních zařízeních nebo počítačích, ale také na chytrých televizorech LG a Samsung. To se nyní změní. Skylink Live TV míří na další zařízení.

Tato informační stránka o Jaromír Glisník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Glisník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes