Tony Glover

Vztahuje se k

Zpomalení globálního hospodářství zasáhlo již i Německo

5.dubna » Investujeme.cz
Oproti očekávanému nárůstu zahraničních zakázek o 0,2 procenta, nastal nečekaný zvrat v podobě poklesu ve srovnáním s předchozím měsícem o 1,2 procenta. Výsledky poukazují na fakt, že i německá ekonomika začíná pomalu pociťovat důsledky zpomalován...

Hodnota zahraničních akcií v držení ČNB loni vzrostla na 128 miliard korun

30.března » Investujeme.cz
Reálná hodnota akcií, v nichž má Česká národní banka (ČNB) uloženou část svých devizových rezerv, loni vzrostla. Podle účetní závěrky ČNB činila souhrnná hodnota podílů k 31. prosinci loňského roku 128,06 miliardy korun, o rok dříve to bylo 120,98...

Kontrakty s Čínou jsou podepsány

30.března » Investujeme.cz
Dnes podepsané kontrakty s Čínou by mohly znamenat čínské investice během následujících čtyř let až ve výši 232 miliard korun. Z toho 95 miliard by připadlo již na letošní rok.

Kdo vydělává v Čechách nejméně peněz?

30.března » Investujeme.cz
Průměrná mzda loni vzrostla na 27 777 korun. Tento výsledek je však zkreslený, jelikož je ovlivněn nejlépe placenými zaměstnanci. Reálnější pohled poskytuje tzv medián mezd, který lini dosáhl výše 22 971 korun hrubého, tedy před zdaněním a povinný...

Příjmy rostou, chudoby i přesto přibývá

29.března » Investujeme.cz
Píšeme na Hypoindex.cz: Přestože příjmy v roce 2015 rostly, podíl osob ohrožených příjmovou chudobou se zvýšil z 9,7 procenta na 9,8 procenta české populace. Důvodem růstu podílu ohrožených osob je právě růst příjmů. Jak je možné, že chudoby přibý...

Akcie výrobců větrných elektráren lámaly loni rekordy. Stejně jako větrná energie

24.března » Investujeme.cz
Loňský rok byl pro výrobce větrných elektráren veleúspěšný. V roce 2015 se nainstalovalo o 30 procent více větrné energie než o rok dříve. Výrazné zisky si připsaly i akcie výrobců větrných elektráren.

S levnou ropou je již definitivně konec

24.března » Investujeme.cz
Nepřetržité zlevňování pohonných hmot od začátku loňského listopadu zažilo začátkem března přerušení. Ceny paliva oproti minulému týdnu opět vzrostly a zřejmě i porostou nadále .

V Čechách vznikla nová pojišťovna

22.března » Investujeme.cz
Pojišťovna cílí především na nový způsob vedení pojistek. Zaměřovat se bude především na neživotní pojištění . Tedy automobily a nemovitosti. Cílem pojišťovny je dělit se s klienty o zisk.

Česko se chytá exportní příležitosti do Ruska

22.března » Investujeme.cz
Obnovení hospodářské spolupráce mezi Českou republikou a Ruskem obnoví po více než po třech letech mezivládní komise pro hospodářskou spolupráci.

PPF se pod palbou akcionářů dostala k soudu

22.března » Investujeme.cz
Vytěsnění minoritní akcionáři z bývalé firmy CETIN nyní žalují skupinu PPF o 238 milionů korun. Necelých 400 původních akcionářů se nyní dožaduje doplatku za akcie, díky kterým byli z firmy vytlačeni.

Téměř polovina prodejců porušovala pravidla při výprodejích

18.března » Investujeme.cz
Česká obchodní inspekce (ČOI) rozdala 1409 pokut ve výši 13,3 milionu Kč za porušení předpisů při loňských výprodejích. Jednalo se téměř o 43 procent případů z celkových 4500 kontrolovaných prodejen.

Slavia pojišťovna má nového generálního ředitele

17.března » Investujeme.cz
Novým generálním ředitelem Slavia pojišťovny se stal Karel Waisser, který bude mít za úkol rozvíjet pojišťovnu moderním přístupem k tradičním hodnotám.

Tato informační stránka o Tony Glover zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tony Glover" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes