GoGay

Popis:

Web pro gaye 21.století.

URL:

http://gogay.cz

Katalog:

Lifestyle → Queer

Publikuje:

2,8 položek/týden

CHCETE DOKONALÝ SEXUÁLNÍ VZTAH? JAKÝ PENIS JE PROTO NEJLEPŠÍ? VĚDCI TO VĚDÍ!

24.června
Snažíme se nesoudit muže podle velikosti přirození, ale prostě to tak my homosexuálové děláme. I když se seznámíme s novým mužem a ve všem si sedneme a líbí se nám, stejně přemýšlíme jakého má ptáka a jestli nám to bude klapat v sexu. Vědci dokonce rozdělují mužské přednosti do čtyř kategorií.

PŘEDSTAVUJEME 5 ZNAKŮ, ABYS POZNAL ŽE VÁS VE VZTAHU PODVÁDÍ!

21.června
Ať už jste ten podvedený, nebo vy podvádíte, obě situace rozhodně nejsou žádnou výhrou. Většinou trpí obě strany. Nevěry nejsou ničím, co by jak vztahu, tak vám osobně, dalo něco dobrého. Přitom poznat nevěru není zas tak moc složité.

ŠOK! ODBORNÍCI TVRDÍ, ŽE SEVERUS SNAPE BYL TRANSGENDER ŽENA!

18.června
Spisovatelka J. K. Rowlingová již v minulosti odhalila spoustu informací, které rozšiřují pohled na universum Harryho Pottera. Ať už to byla Brumbálova homosexualita nebo Hermiona, která si myslí že je afroamerickou dívkou. Po mnohaletém studiu náznaků a indicií totiž přišli odborníci na Harryho Pottera s tím, že Severus Snape je ve skutečnosti trans žena.

9+1 VYUŽITÍ KONDOMŮ, KTERÉ VÁS ANI NENAPADLO!

16.června
Kondomy nejsou jen nejpoužívanějším prostředkem na ochranu před pohlavními chorobami. Dají se totiž využít i jinak. Velice si je oblíbili například američtí vojáci, příslušníci britských speciálních jednotek SAS, pašeráci, fotografové a nebo ženské na léčbu akné.

PODLE NIZOZEMSKÉHO SOUDU UŽ SVĚT POTŘEBUJE ZÁKON, KTERÝ UZNÁ TŘETÍ POHLAVÍ!

11.června
Soud v Nizozemsku prohlásil, že zákonodárci by měli schválit uznávání neutrálního, třetího rodu. Jde přitom o převratný verdikt a padl v souvislosti s kauzou osoby, která se neidentifikuje ani jako muž, ale ani jako žena.

RECENZE: FREEDOM: THE FILM JE PLAČTIVÝM UZAVŘENÍM KARIÉRY GEORGE MICHAELA

7.června
Dílo přes náhlý Michaelův odchod vyšlo v takřka totožné formě, jak jej zpěvák zanechal. Dá se tedy považovat za jeho vlastní finální produkt. Přidány byly pouze tributové coververze písní od Adele a Chrise Martina z Coldplay. Rovněž úvod je nezamýšleným bonusem - protože době vydání Freedom: The Film britský zpěvák skonal.

BRIT CHTĚL S MAČETOU ZMASAKROVAT GAYE NA JEJICH PRIDE! NYNÍ HO ČEKÁ DOŽIVOTNÍ PSYCHIATRICKÁ LÉČBA!

3.června
Britský soud poslal na doživotní léčení do psychiatrické léčebny muže, který před rokem plánoval útok mačetou na průvod homosexuálů Gay Pride. 20letý muž tehdy svůj úmysl dokonce avizoval na svém profilu na Facebooku.

FOTO: JUKNI NA 19 NEJVÍC SEXY GAY MUŽŮ NA SVĚTĚ!

31.května
Tak tyhle kluci vás rozhodně nenechají v klidu! Protože poslední galerie delegátů, kteří bojují o zlatou korunu ve světové soutěži Mr. Gay World, připravili pořádně žhavou podívanou! Tihle hezouni stojí tentokrát za to!

PODLE ODBORNÍKŮ MAJÍ LESBIČKY LEPŠÍ ORGASMY!

25.května
Co kdyby vám někdo řekl, že pokud jde o sexuální uspokojení, problémem žen mohou být samotní muži? Věřili byste tomu? Některá zjištění toto skutečně potvrzují. Tedy aspoň tak to vyplývá z vědeckého průzkumu, který uveřejnil odborný časopis Journal of Sexual Medicine.

MÁŠ HETEROSEXUÁLNÍ SKLONY? OTESTUJ SE!

14.května
Vždy jste měl homosexuální sklony, ale stejně máte "divný" pocit ze života? Co když je to tím, že tak čistě homosexuální nejste? A co víc? Netrpíte heterosexuální obsedantně kompulzivní poruchou? Otestujte se!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes