nových článků - klikněte pro zobrazení

Manuel Gonzalez

Moto2: Garcia se dnes v Austinu raduje ze své první výhry v prostřední třídě

14.dubna » MotoGPSport.cz
Sergio Garcia si dnes v Austinu dojel pro svou první výhru v Moto2. Na podium jej doprovodili Joe Roberts a Fermin Aldeguer.

Moto2: Poslední trénink před kvalifikací ovládl Aldeguer

13.dubna » MotoGPSport.cz
Fermin Aldeguer zůstal na první pozici i v sobotu dopoledne. Druhé místo obsadil Ai Ogura. Na třetí pozici se zařadil Jake Dixon, který měl v březnu v Kataru těžkou nehodu, kvůli níž nakonec musel vynechat i závod v Portugalsku.

Moto2: Odpoledne se na první místo posunul Aldeguer

12.dubna » MotoGPSport.cz
Fermin Aldeguer se v kategorii Moto2 stal nejrychlejším jezdcem pátečního odpoledne. Dále se umístili Garcia a Foggia. Salač se posunul na dvanácté místo.

Závod v Portugalsku ovlivnily pády. Zvítězil Martín, na bedně je i Acosta

24.března » NOVA Sport
Velkou cenu Portugalska královské kategorie MotoGP ovládl Španěl Jorge Martín. Druhý dojel Enea Bastianini a třetí díky pádu Mavericka Viñalese dokončil závod teprve 19letý Pedro Acosta.

Moto2: Canet se dnes v Portugalsku dočkal své první výhry v prostřední třídě

24.března » MotoGPSport.cz
Aron Canet si dnes v Portugalsku dojel pro svou první výhru v Moto2. Na podium jej doprovodili Roberts a Gonzalez. Aldeguer po penalizaci za ulitý start nakonec obsadil čtvrté místo. Alonso Lopez upadl v době, kdy byl v čele závodu.

Moto2: V Portugalsku se ze zisku pole position raduje Gonzalez

23.března » MotoGPSport.cz
Start z první řady si v Portugalsku zajistili Španělé Manuel Gonzalez, Fermin Aldeguer a Aron Canet.

Moto2: V sobotu dopoledne se do čela vrátil Gonzalez

Nejrychlejší trojici posledního portugalského tréninku třídy Moto2 tvoří Manuel Gonzalez, Tony Arbolino a Alonso Lopez.

Moto2: Závěrečný trénink ovládl Canet

9.března » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas posledního tréninku před kvalifikací zaznamenal Aron Canet. Dále se umístili Somkiat Chantra a Tony Arbolino. Filip Salač je osmnáctý, což znamená, že nevybojoval přímý postup do druhé kvalifikace. Trénink musel být přerušen po Dixonově…

Moto2: Nejrychlejším mužem závěrečného dne testů v Jerezu je Aldeguer

1.března » MotoGPSport.cz
Fermin Aldeguer zajel nejlepší čas posledního dne testovacího programu třídy Moto2 v Jerezu. Druhé místo obsadil Joe Roberts. Třetí skončil Manuel Gonzalez. Filip Salač je v kombinovaném pořadí dnešního dne dvacátý.

Moto2: V posledním tréninku se na první místo posunul Aldeguer

25.listopadu » MotoGPSport.cz
Fermin Aldeguer zajel nejlepší čas třetího tréninku. Na druhé místo se zařadili jeho krajan Marcos Ramirez. Třetí skončil Sam Lowes. Filip Salač, kterého o tomto závodním víkendu opět trápí technické potíže, obsadil v kombinovaném pořadí tréninků de…

Moto2: Aldeguer pokračuje ve vítězné formě, dnes si připsal výhru v Kataru

19.listopadu » MotoGPSport.cz
Fermin Aldeguer si dnes v Kataru připsal další výhru. Na podium jej doprovodili jeho krajané Manuel Gonzalez a Aron Canet. Filip Salač měl technický problém už při nájezdu na startovní rošt.

Tato informační stránka o Manuel Gonzalez zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Manuel Gonzalez" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes