Romana Goščíková

Vztahuje se k

Nečekané! Gregorovou zradila vlastní krev

30.dubna » Aha!
Není žádný tajemstvím, že vztah mezi novou principálkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou (35) a Hanou Gregorovou (65) není zrovna růžový. Poté, co ji nová principálka na konci roku vyhodila z Divadla Radka Brzobohatého, strhla se mezi...

Tvrdá rána pro Gregorovou: Syn Ondřej jde proti mámě!

29.dubna » Blesk.cz
Chudák máma! Syn Hany Gregorové (65) se postavil na stranu nové majitelky Divadla Radka Brzobohatého. „Ať duch tátova odkazu dál žije v krásném divadélku v Opletalově ulici,“ prohlásil Ondřej Gregor (35).

Gregorová a její »nekalý« kšeft se jménem Brzobohatého: Připravila provokaci!

25.dubna » Blesk.cz
Tomu se říká »nekalá soutěž«! Hana Gregorová (65) vyvěsila plakát na své představení Tři letušky v Paříži hned vedle pokladny Divadla Radka Brzobohatého, které loni prodala.

Už si na Gregorovou "brousí nože": Tohle herečka draze zaplatí!

25.dubna » Aha!
Tak tohle si Gregorová mohla odpustit. Před časem prodala Romaně Goščíkové divadlo po zesnulém muži a poté si založila vlastní, které má podobný název! Aby toho nebylo málo, plakáty na novou hru Tři letušky v Paříži, která se bude hrát právě v jej...

Ředitelka divadla po Brzobohatém na Gregorovu poštvala právníka

23.dubna » Týden.cz
Válka mezi bývalou ředitelkou Divadla Radka Brzobohatého Hanou Gregorovou a její nástupkyní Romanou Goščíkovou pokračuje. Současná ředitelka nyní vydala prohlášení, aby vyvrátila řadu spekulací. Situaci s Gregorovou řeší její právník.

Radek Brzobohatý (†79) se musí v hrobě obracet: Podraz s divadlem!

23.dubna » Blesk.cz
Inkasovala miliony a teď podraz. Hana Gregorová (65) před rokem prodala Divadlo Radka Brzobohatého a nyní založila jiné s podobným názvem.

Gregorová si založila Divadélko Radka Brzobohatého: Hrozí předběžné opatření i náhrada škody

23.dubna » Aha!
Loni prodala Divadlo Radka Brzobohatého a nyní si založila Divadélko Radka Brzobohatého. Hana Gregorová (65) zřejmě zkouší, co nová principálka Romana Goščíková (35) vydrží. Může ale tvrdě narazit.

Muzikál Freddie nadchl diváky. Potlesk trval půl hodiny

20.dubna » Týden.cz
Půlhodinovým nadšeným potleskem skončila dvě premiérová představení muzikálu Freddie. Muzikálový počin autora a režiséra v jedné osobě Karla Janáka o životě geniálního zpěváka Freddieho Mercuryho a legendární skupiny Queen zaujal nadšené diváky na...
Uršula Kluková - Česká herečka
Petr Jančařík - Český moderátor a herec
Karel Janák - Český režisér
Simona Postlerová - Česká herečka

Tato informační stránka o Romana Goščíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Goščíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes