Jitka Gráfová

Vztahuje se k

Jitka Gráfová se stará o interní a externí komunikaci marketingové agentury Wunderman

16.února » KarieraWeb.cz
V pražské pobočce marketingové agentury Wunderman bude mít Jitka Gráfová na starosti interní a externí komunikaci. Za úkol má nastavení komunikační strategie, optimalizaci PR procesů a dohled nad plněním nastaveného komunikačního plánu.

PR Wundermanu dělá Gráfová od Roberta Němce

15.února » MEDIAR
Interní a externí komunikaci přední české agentury Wunderman má nově na starosti Jitka Gráfová, která předtím tři a půl roku pracovala na pozici seniorní konzultantky PR v agentuře RobertNemec.com (kampaně pro Českou mincovnu či Jysk). Dva roky pů...

V Příbrami se poprvé představil koncept Business for Breakfast

22.října » prvnizpravy.cz
V Příbrami se představil Business for Breakfast. Přilákal lokální podnikatele. Koncept Business for Breakfast sdružuje lokální podnikatele a pomáhá jim rozvíjet jejich byznys.

Onlineticketshop si vybral agenturu RobertNemec.com

12.září » RobertNemec.com
Onlineticketshop, mezinárodní distributor vstupenek na kulturní i sportovní akce se sídlem v Nizozemí, si vybral agenturu RobertNemec.com. The post Onlineticketshop si vybral agenturu RobertNemec.com appeared first on RobertNemec.com .

Radek Vaniš novou posilou Client Service v RobertNemec.com

16.srpna » RobertNemec.com
V reklamní agentuře RobertNemec.com působí Radek Vaniš jako Business Development Manager. The post Radek Vaniš novou posilou Client Service v RobertNemec.com appeared first on RobertNemec.com .

Nový e-book vás naučí posunout byznys vpřed. Ke stažení je zdarma

30.června » RobertNemec.com
Šest konzultantů z agentury RobertNemec.com se podílelo na prvním Forpsi e-booku o online marketingu, která je ke stažení zdarma. The post Nový e-book vás naučí posunout byznys vpřed. Ke stažení je zdarma appeared first on RobertNemec.com .

Většinu v agentuře RobertNemec.com tvoří ženy

26.srpna » RobertNemec.com
Nejnovější posilou jsou konzultantka Tereza Prostřední a projektová manažerka Zuzana Maňáková. The post Většinu v agentuře RobertNemec.com tvoří ženy appeared first on RobertNemec.com .

RobertNemec.com nabízí 100% záruku vrácení peněz

24.srpna » RobertNemec.com
Digitální agentura RobertNemec.com nabízí pro smlouvy uzavřené do konce srpna 2015 100% garanci vrácení peněz. The post RobertNemec.com nabízí 100% záruku vrácení peněz appeared first on RobertNemec.com .
San Francisco - Město v USA v Kalifornii

Tato informační stránka o Jitka Gráfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Gráfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes