Tim Graham

Vztahuje se k

Trump terčem posměchu. Novináři se přes twitter pustili do miliardáře

1.listopadu » globe24.cz
Washington - Vyhrocenou atmoséfru před prezidentskými volbami v USA dokládá i lavina příspěvků na twitteru, které zesměšňují kandidáta republikánů Donalda Trumpa.

Zaujatá média? Novináři rozjeli přes twitter hon na Trumpa

1.listopadu » EuroZprávy.cz
Washington - Vyhrocenou atmoséfru před prezidentskými volbami v USA dokládá i lavina příspěvků na twitteru, které zesměšňují kandidáta republikánů Donalda Trumpa.

‚Už aby byl konec‘, přejí si novináři. Na twitteru však Trumpa nešetří

1.listopadu » Lidovky.cz
Pro některé americké novináře je čím dál tím těžší udržovat ve veřejném prostoru neutrální postoj k dění na politické scéně, jmenovitě ke kampani Donalda Trumpa. Na sociální síti twitter se v posledních dnech objevily příspěvky, ve kterých na jeho...

Profesionalita amerických novinářů upadá, nedokážou udržet neutrální postoj v politických kauzách

1.listopadu » Web4Trader
Pro některé americké novináře je čím dál tím těžší udržovat ve veřejném prostoru neutrální postoj k dění na politické scéně, jmenovitě ke kampani Donalda Trumpa.

WP: Zaujatá média? Novináři na twitteru nešetří Trumpa

1.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Washington - Pro některé americké novináře je čím dál tím těžší udržovat ve veřejném prostoru neutrální postoj k dění na politické scéně, jmenovitě ke kampani Donalda Trumpa....

Fox News: „nezávislí“ novináři se stali přisluhovači Hillary Clintonové

Vedoucí americká média „chodí po špičkách“ kolem materiálů ze štábu Hillary Clintonové, jež byly zveřejněny serverem WikiLeaks, píší Brent Bozell a Tim Graham ve svém článku pro Fox News.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Tim Graham zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tim Graham" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes