Luděk Grätz

Vztahuje se k

Ježíšek přišel i do Domova pod hradem Žampach

27.prosince » Orlický deník
Žampach - Štědrým dnem vyvrcholil v Domovu pod hradem Žampach advent, jehož součástí bylo i několik předvánočních akcí pro obyvatele a návštěvníky domova.

Žampach hraje prim. Spustil unikátní pobytovou službu

21.listopadu » Orlický deník
Žampach /FOTO/ - V tuzemsku zatím ojedinělá, přesto velmi potřebná. Tak se mluví o nové službě v budově Na Výsluní v areálu Domova pod hradem Žampach, jejíž fungování minulou středu domov společně se zástupci kraje coby investora služby slavnostně...

OBRAZEM: Letní hudební festival pod hradem Žampach

28.července » Orlický deník
Žampach - V areálu žampašského Domova pod hradem se v sobotu konal 14. ročník Letního hudebního festivalu pod hradem Žampach.

Mluví obrazy. Jeho příběh oslovil porotu festivalu

14.června » Orlický deník
Orlickoústecko - Film Tomáš, který vyhrál mezinárodní filmový festival Mental Power Prague Film Festival 2017, přibije do židle a otřese sebestředným vnímáním světa.

Zámecká slavnost s dětským v Domovu pod hradem Žampach

28.května » Orlický deník
Žampach - Zámecká slavnost s dětským dnem připomněla 50 let sociálních služeb v Domovu pod hradem Žampach.

Zámecká slavnost připomene padesát let sociálních služeb

26.května » Orlický deník
Žampach - V sobotu se v zámeckém areálu uskuteční Zámecká slavnost, dětský den a den otevřených dveří. Domov pod hradem Žampach si při této příležitosti připomene 50. výročí zahájení poskytování sociálních služeb na Žampachu.

Pochod přes tři hrady v Domově pod hradem Žampach opět zaznamenal rekordní účast

7.května » Orlický deník
Žampach - V sobotu 6. května odstartovalo ze Žampachu rekordních 1360 pěších a cykloturistů. Žampašské startovací místo 45. ročníku Pochodu přes tři hrady v pěší turistice a 33. ročníku v cykloturistice v režii pořadatelů Domova pod hradem Žampach...

Na Žampachu budují místo pro děti s hendikepem

16.března » Orlický deník
Žampach - V areálu Domova pod hradem Žampach zavládl stavební ruch. Rekonstrukcí tentokrát prochází bývalý obslužný objekt, kterému se říká Na Výsluní. Už letos na podzim by měl být připraven pro potřeby nové specializované sociální služby pro dět...

Tři králové odešli, vystřídá je rozverný masopust

10.ledna » Orlický deník
Žampach – Svátek Tří králů je dvanáctým a vlastně i posledním dnem Vánoc, po tomto dni začíná období masopustu plné zábavy a her. Také v Domově pod hradem Žampach v pátek šestého ledna svátečně oslavili tento den.

Domov pod hradem Žampach rozšířil sociální službu chráněné bydlení o tři byty také ve městě Žamberk

18.července » ParlamentniListy.cz
Domov pod hradem Žampach od poloviny loňského roku postupně navyšoval kapacitu služby chráněné bydlení o nové byty ve městě Letohrad a Žamberk.

Domov pod hradem Žampach rozšířil sociální službu chráněné bydlení o tři byty také ve městě Žamberk

12.července » Žamberk
Domov pod hradem Žampach od poloviny loňského roku postupně navyšoval kapacitu služby chráněné bydlení o nové byty ve městě Letohrad a Žamberk.
Miroslav Horníček - Český herec

Tato informační stránka o Luděk Grätz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luděk Grätz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes