Billy Graves

Vztahuje se k

Soutěž o knihu R. Price "Sráči"

28.června » iLiteratura.cz
Ve spolupráci s nakladatelstvím Paseka jsme pro vás připravili letní soutěž o krimi bestseller Sráči od Richarda Price. Zapojte se a vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Soutěž o knihu R. Priceho "Sráči"

27.června » iLiteratura.cz
Ve spolupráci s nakladatelstvím Paseka jsme pro vás připravili letní soutěž o krimi bestseller Sráči od Richarda Priceho. Zapojte se a vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Co tíží svědomí vyšetřovatelů? Sráči mistra detektivky Richarda Price vychází v českém překladu

27.června » Bleskově.cz
Je libo nového Eda McBaina? Skvělé krimi čtení nabízí Richard Price v knize Sráči, která vychází v povedeném českém překladu.

Co tíží svědomí vyšetřovatelů? Sráči mistra detektivky Richarda Price vyšli ve skvělém českém překladu

27.června » Kultura.iHNed.cz
Nakladatelství Paseka vydalo poslední knihu, na níž pracoval nedávno zesnulý redaktor Milan Macháček. Autorem detektivky Sráči je Richard Price, který se podílel na televizním seriálu The Wire - Špína Baltimoru. Detektiv Billy Graves je jedním z o...

Policajti na hraně zákona

Koncem devadesátých let nastoupilo do služeb newyorské policie sedm mladých perspektivních policistů. Nyní jsou už každý někde jinde, ale stále se v menším počtu scházejí. Říkají si Divoké husy. Každý z Hus má svého Sráče neboli padoucha, kterého ...

Tato informační stránka o Billy Graves zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Billy Graves" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes