15
new stories - click to show

Kateřina Hager

Related to

Krásný večer v kostele sv. Šimona a Judy přinese hudbu světových mistrů i českého klavíristy a skladatele Adama Skoumala

11.November » Classic Praha
Na komorním večeru zahrají komorní skladby houslista Milan Al-Ashhab a klavírista Adam Skoumal a bude znít hudba francouzského impresionismu i 20. století.

MANŽELSTVÍ / filmová projekce & diskuze s režisérkou Kateřinou Hager

12.October » Informuji.cz
Srdečně Vás zveme na projekci dokumentárního filmu MANŽELSTVÍ... | Praha 3 - (2021-11-09 19:00:00 - 2021-11-09 00:00:00)

Zdenka se do Pákistánce Tabiše zamilovala při hře na počítači! Lásku jim úřady nechtěly dovolit

28.September » Blesk.cz
Vztah české vozíčkářky Zdenky a jejího pákistánského manžela Tabiše se zrodil online při hraní počítačové hry „Farmville“. Ti dva spolu nejprve hospodařili na virtuální farmě, jenže vzájemné zalévání cibule a rajčat postupně přerostlo v romanci a na…

Manželství aneb případ Zdenky a Tabiše

26.September » idobryden.cz
Vztah Češky Zdenky a Pákistánce Tabiše se zrodil online při hraní počítačové hry „Farmville“. Ti dva spolu nejprve hospodařili na virtuální farmě, jenže vzájemné zalévání cibule a rajčat postupně přerostlo v romanci a nakonec i svatbu.

RECENZE: Jak úřady poznají pravou lásku v Manželství? Zasáhl ministr

14.September » iDNES.cz
Zdánlivě banální romance vyvrcholí sňatkem. Jenže to je teprve začátek novinky kin. Aby se Manželství mohlo vůbec naplnit, zasahoval i tehdejší ministr zahraničí Tomáš Petříček.

Manželství: Dokument o lásce za časů internetu

7.September » ProtiŠedi.cz
Film české režisérky Kateřiny Hager a pákistánského dokumentaristy Asada Faruqiho představuje dramatický boj za naplnění jednoho výjimečného manželství. Příběh online vztahu Zdenky a Tabiše a prokazování skutečné lásky zachycuje řadu překážek a před…

Opravdovost lásky posoudí až úřady. Dokument mapuje nesnadný boj Češky s Pákistáncem o uznání manželství

2.September » Lidovky.cz
Mohl byl mladý Pákistánec upřímně milovat výrazně starší Češku upoutanou na invalidní vozík? Do českých kin ve čtvrtek 9. září zamíří očekávaný dokument Manželství od filmařů Kateřiny Hager a Asada Faruquiho.

Láska z Farmville. Na Letní filmové škole uvedli dokument o manželství přes internet

14.August » Český rozhlas
Ona je z Aše, on z Karáčí. Poznali se při online farmaření, zasnoubili se přes Skype a naživo se poznali až o několik let později při společné dovolené na Srí Lance. Tam se také vzali. Roky jejich vztahu na dálku a tahanice s úřady, které se dožadov…

Jak prožíváme vztahy na dálku? To ukazuje časosběrný dokument Manželství

28.May » ČRo 3 Vltava
Jak udržet emoční pouto na dálku? A jaký vliv mají technologie na partnerské vztahy? Agáta Hrnčířová si s hosty povídá o netradičních podobách lásky.

Festival dokumentů Jeden svět ocení kuráž Bělorusů, čtyřem osobnostem udělí cenu

10.May » Lidovky.cz
Festival dokumentů zaměřených na lidská práva Jeden svět začne v pondělí udělením ceny Homo Homini čtyřem perzekvovaným osobnostem z Běloruska a projekcí soutěžního snímku o členech nezávislého divadla, kteří spolu s velkou částí společnosti usilují…

České dokumenty jedou na festivaly

9.April » Novinky.cz
Pět českých a koprodukčních dokumentů a jedna velká retrospektiva se objeví v nejbližší době na prestižních mezinárodních filmových festivalech.

Tato informační stránka o Kateřina Hager zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Hager" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes