Ivan Hájek

Vztahuje se k

Ruské samopaly jsou ve světě legendou, doma je mají za šrot

Je nepochybné, že ruské zbrojovky dokáží vyrobit jedny z nejlepších zbraní na světě. Kulomety PKM, řada útočných pušek AK nebo nejnověji těžký kulomet KORD vzbuzují stále na bojišti respekt. To, co je sráží podle odborníků dolů, je kvalita munice,...

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.února » EuroZprávy.cz
Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby totiž barvy symbolizovaly politické vyznání, dalo by se s jistotou říct, že šéf hnutí ANO změnil frakci.

Předpověď počasí: Jak bude o víkendu? Do Česka se přižene teplo

15.února » EuroZprávy.cz
Česká republika zažije po několika měsících první teplý víkend. Rtuť na teploměru vyšplhá až na neuvěřitelných 12 stupňů a oba následující dny by mělo být jasno. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.února » EuroZprávy.cz
Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I Československo s ním má bohaté zkušenosti, nakonec byl ale zrušen. Mohl by v budoucnu být jeho návrat reálný?

Za hromadné vraždy poprava. Může se v Česku zavést trest smrti?

13.února » EuroZprávy.cz
Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I Československo s ním má bohaté zkušenosti, nakonec byl ale zrušen. Mohl by v budoucnu být jeho návrat reálný?

21. srpen 1993. Den, kdy se v Česku objevilo UFO

12.února » EuroZprávy.cz
Pozorování údajných mimozemských objektů není jen výsadou záhadologů a konspirátorů ve Spojených státech. I Česká republika zažila několik událostí, které dosud nejsou uspokojivě vysvětleny. Ta pravděpodobně největší se odehrála 21., resp. 22. srp...

Zima se loučí. Kdy bude naposledy sněžit a mrznout?

12.února » EuroZprávy.cz
Úterý bude jedním z posledních dní, kdy se budou teploty denní pohybovat kolem nuly. Od středy o několik stupňů vzrostou a o víkendu by na našem území měly dokonce dosáhnout 10 °C. Přesto bude teplota v noci ještě klesat místy i pod bod mrazu. Kdy...

Vědci vytváří živý Jurský park. Dinosauři budou po Zemi chodit za pět let

11.února » EuroZprávy.cz
Během pouhých pěti až deseti let budou Zemi obývat skuteční dinosauři. Tvrdí to skupina genetiků a paleontologů pod vedením slavného experta Jacka Hornera, jehož práce i osoba se staly předlohou kultovních filmů Jurský park a Jurský svět. A podobn...

Facebook zprovoznil službu, o kterou uživatelé roky žádali

11.února » EuroZprávy.cz
V případě sociální sítě Facebook jde o přelomovou změnu, na poli chatovacích aplikací o něco dnes už zcela běžného. Řeč je o mazání odeslaných zpráv, službě, kterou si uživatelé doslova vyprosili. To by ale nebyl Facebook, aby na to nešel po svém.

Jaderný výbuch a ekologická katastrofa? Toto jsou největší mýty o Černobylu

10.února » EuroZprávy.cz
Před sedmi lety došlo k jaderné havárii v japonské Fukušimě a před dvaatřiceti lety k jaderné havárii v černobylské elektrárně. Oba případy představují nejhorší jaderné havárie, jakých kdy byl svět svědkem. Deník The Guardian ale upozorňuje, že js...

Oteplení vystřídají další kruté mrazy. Kdy přijde jaro?

9.února » EuroZprávy.cz
Českou republikou by se dnes a zítra mělo přehnat oteplení, které vyžene teploty až na 10 stupňů. Dlouho ale nevydrží a Česko opět zasáhnou mrazy. Kdy skončí?

Předpověď počasí na jaro: Dlouho si ho neužijeme, vystřídají ho bouřky a léto

7.února » EuroZprávy.cz
Nadcházející oteplení, které do Česka přijde během víkendu, sice ještě neznamená příchod jara, značí ale blížící se oteplování. Těch pravých jarních teplot bychom se měli dočkat až za měsíc, moc dlouho si je ale neužijeme.

Tato informační stránka o Ivan Hájek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Hájek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes