15
new stories - click to show

Lukáš Hampl

Related to

Vážná nehoda v Karviné si vyžádala šest zraněných

4.February » iDNES.cz
V noci na sobotu se v Karviné střetla dvě osobní auta. K šesti zraněným vyjeli zdravotníci, vzlet vrtulníku byl kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám odvolán, informoval mluvčí záchranářů Moravskoslezského kraje.

Vít Bárta, Aleš Řebíček, stará, zlá ODS… Pod Kupkou se na dopravě prý dějí věci

21.January » PrahaIN.cz
Zatímco ministři nové vlády jsou pod drobnohledem, o státních úřednících to často neplatí. Přitom právě u nich se shromažďují informace i kompetence, které možnosti rezortního ministra vysoce převyšují. Příkladem, na který jsme byli upozorněni, může…

Chlapec (11) při hraní fotbalu upadl do bezvědomí, museli ho oživovat

21.September » tn.cz
V boj o život se změnil fotbalový zápas na Opavsku. Teprve jedenáctiletý chlapec zde po srážce s jiným hráčem upadl do bezvědomí a musel být oživován.

Blesk zasáhl skupinu turistů v Beskydech, zranil pět lidí

20.June » Rádio Praha
V Beskydech udeřil blesk do stromu poblíž skupiny turistů a zranil pět lidí. Podle mluvčího moravskoslezských záchranářů Lukáše Hampla šlo o dva chlapce, dvě dívky a padesátiletou ženu. Sedmnáctiletého mladíka s popáleninami prvního až druhého stupn…
Adolf Jílek - politik - TOP09
Karel Korytář - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Lukáš Hampl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Hampl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes