15
new stories - click to show

Rebecca Harmsová

Related to

Jaderné elektrárny v závodě s klimatickou změnou nemohou zvítězit, říká fyzička Oda Beckerová

16.October » EurActiv.cz
Pokud dáte dohromady veškerá fakta, zjistíte, že jaderné elektrárny s ochranou klimatu rozhodně nepomáhají, říká v rozhovoru pro EURACTIV.cz fyzička Oda Beckerová.

Česká vláda je připravena podpořit 55procentní snížení emisí, má však podmínky

15.October » EurActiv.cz
Předseda české vlády Andrej Babiš dnes odlétá do Bruselu na další summit Evropské rady. Tématem jednání bude kromě brexitu také ochrana klimatu a cíle Evropské unie pro rok 2030. Česká vláda navyšování ambicí dlouho odmítala, nyní ale nasadila smířl…

Česko neplní svou vlastní strategii ochrany klimatu

29.September » EurActiv.cz
Jen prázdná slova na papíře. Právě tak popisují analytici českou strategii ochrany klimatu, kterou vláda přijala v roce 2017. Ze čtyřiceti opatření se Česku zatím podařila splnit pouze čtyři.

Soudní dvůr EU zamítl rakouskou žalobu kvůli podpoře britské jaderné elektrárny

22.September » EurActiv.cz
Soudní dvůr Evropské unie dnes definitivně zamítl rakouskou žalobu kvůli schválené státní podpoře pro výstavbu a provoz britské jaderné elektrárny Hinkley Point C. V tiskové zprávě o tom informoval unijní soud, který sídlí v Lucemburku.

Evropská strategie k vodíku: Velké ambice a spousta práce

9.July » EurActiv.cz
Vodík je podle Komise cestou k ekonomické obnově, modernizaci a dekarbonizaci. Cesta k jeho lepšímu využití ale bude obnášet značné množství investic a kvalitní spolupráci mezi EU, členskými státy a soukromým sektorem. V Česku je vodík využíván zatí…

Zdechovský: Podivné a nelogické uvažování zelené političky

16.June » info.cz
KOMENTÁŘ EUROPOSLANCE TOMÁŠE ZDECHOVSKÉHO | Německou zelenou političku a bývalou europoslankyni Rebeccu Harmsovou udivuje, že se v České republice po Černobylu a Fukušimě vůbec nezměnil postoj k jádru. Prohlásila to v nedávném rozhovoru pro Euractiv…

Udivuje mě, že Češi i přes veškerá rizika fandí jaderné energii, říká Rebecca Harmsová

4.June » EurActiv.cz
Jádro nemůže konkurovat obnovitelným zdrojů energie, říká v rozhovoru pro EURACTIV.cz bývalá europoslankyně Rebecca Harmsová.
Hynek Fajmon - Český politik
Ondřej Liška - Politik Strany zelených
Zuzana Roithová - Česká politička

Tato informační stránka o Rebecca Harmsová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rebecca Harmsová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes