Reed Hastings

Vztahuje se k

Prezident moderátor. Netlix jedná s Obamou o jeho vlastní talk show

9.března » Lidovky.cz
Bývalý americký prezident Barack Obama podle dostupných informací jedná se společností Netflix o podmínkách, za kterých by dostal svou vlastní talk show. Zprávu o tom přinesl deník The New York Times. V ní podle dostupných informací nechce kritizo...

Netflix odhaduje letošní tržby z předplatného na 15 miliard USD

7.března » Web4Trader
Výkonný ředitel Netflix, Reed Hastings očekává, že společnost letos utrží na předplatném 15 miliard USD, informoval deník Nikkei Asian Review.

Kreativní destrukce může zaútočit třeba i na vaši firmu, pustťe se do inovací včas

4.prosince » Marketingové noviny
Řada podnikatelů a manažerů sleduje jako své hlavní soupeře nejčastěji nejbližší konkurenty, na jejichž kroky adekvátně reaguje. Ohrožení pro vaše podnikání však může přijít i tam, kde byste jej vůbec nečekali. Čím dál častěji totiž pravidla hry m...

Nejvyšší šéf vlastníka UPC se obává zejména konkurence Amazonu

20.listopadu » ČRo
„Neznáme jejich herní plán. Prostřednictvím kreditní karty toho chtějí lidem prodat a nabídnout co nejvíce. My jim stojíme v cestě,“ uvedl Mike Fries.

Streamovací kanál Netflix ruší seriál Gypsy, proti jehož názvu vznikla v létě v USA petice

8.září » Romea.cz
8.9.2017 14:39 - Televize Netflix potvrdila, že nechystá návrat seriálu Gypsy v druhé řadě. Podle časopisu Vanity Fair jde o nejrychlejší zrušení seriálu v historii úspěšného kanálu - informace o tom, že první série bude zároveň tou poslední, přiš...

Dvě dekády s Netflixem: Z půjčovny DVD se postupně stal vážný konkurent televizí

29.srpna » iHNed.cz
V pátek 29. srpna 1997 založili Reed Hastings a Marc Randolph on-line půjčovnu DVD Netflix. Sami tehdy netušili, že za 20 let bude firma působit po celém světě a mít hodnotu 80 miliard dolarů.

Redefinování televize aneb příběh Netflixu

11.srpna » Studenta.cz
Ruský ministr kultury Vladímir Medinsky prohlásil o firmě Netflix, že je to součást amerického komplotu na ovlivňování světové ...

Netflix postupně ruší své nejdražší seriály a zaměřuje se více na filmy. Uvolňuje miliony kvůli drahému Zaklínači?

8.července » Filmkult
Streamovací gigant zrušil hned tři seriály v jednom měsíci, což je vzhledem k jeho počínání v minulosti opravdu neobvyklý krok.

Seriál Netflixu v Číně zmizel. Nepochopili jsme prostředí cenzury, přiznala firma

28.června » Novinky.cz
Ještě před rokem chtěla ambiciózní internetová společnost Netflix v Číně otevřít novou streamovací službu. Nyní už to neplánuje. Cenzoři právě zakázali další animovaný seriál - BoJack Horseman.

Největší konkurence Netflixu? Spánek diváků

20.dubna » Euro.cz
Globálně rozšířené technologické firmy mají často až paranoidní strach z toho, s čím přijde konkurence. U poskytovatelů domácího kina to je spíše než konkurence samotný člověk a jeho fyziologické hranice. Třetinu času totiž potřebuje na spánek.

Rozkvět seriálové Evropy: Netflix a Amazon vstupují na evropské trhy a sázejí na místní tvůrce

23.března » Kultura.iHNed.cz
Společnosti Netflix a Amazon loni rozšířily svou působnost do stovek zemí. Letos v nich začínají produkovat první lokální seriály. Amazon nabízí první německý seriál, Netflix oznámil, že chystá 90 evropských produkcí.

Rozkvět seriálové Evropy: Netflix a Amazon vstupují na trhy dalších zemí a sázejí na místní tvůrce

23.března » Kultura.iHNed.cz
Společnosti Netflix a Amazon loni rozšířily svou působnost do stovek zemí. Letos v nich začínají produkovat první lokální seriály. Amazon nabízí první německý seriál, Netflix oznámil, že chystá 90 evropských produkcí.
Bill Gates - Zakladatel Microsoftu
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Reed Hastings zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Reed Hastings" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes