Lenka Hatlapatková

Related to

Bílovecké mažoretky znovu dosahují významných úspěchů

Titul mistryň Evropy, dva tituly vicemistryň i bronzovou medaili si přivezly bílovecké mažoretky z 16.ročníku European Championship of Majorette – Sport, asociace IAM, který se uskutečnil koncem prázdnin v maďarském Györu.

Hradozámecká noc

30.August » Bílovec
V noci ze soboty 31. srpna na neděli 1. září bude návštěvníky nočních prohlídek bíloveckého zámku provázet samotné služebnictvo. Netradiční prohlídky budou pokračovat dál městem.

Bílovec: Rekordní počet dětí na příměstských táborech

22.August » prvnizpravy.cz
Přes 250 dětí z Bílovce a okolí přihlásili rodiče na letošní letní příměstské tábory zdejšího Domu dětí a mládeže!

Náklady na léčbu žloutenky rostou. Mnohem rychleji, než počty nemocných

29.July » Novinky.cz
Hepatitida neboli žloutenka je závažné onemocnění, které nejčastěji napadá játra. Před některými typy žloutenky se lze chránit očkováním. Přestože se například proočkovanost populace díky zdravotní osvětě zvyšuje, náklady na léčbu této infekční ne...

Bílovec ožije oslavami, na které zavítá i poslední žijící členka rodu Salcherů

20.June » Novinky.cz
V sobotu 22. června město Bílovec ožije oslavami Dne města. Ty se budou konat nejen na náměstí, ale také v knihovně, muzeu, na nádvoří zámku i v kavárně MonAmi. Do večerních hodin budou moci návštěvníci vystoupat rovněž na věž kostela sv. Mikuláše...

Bílovecká Rozmarýnka oslaví pětačtyřicetiny koncertem

20.June » Novinky.cz
V pátek 21. června, v předvečer Dne města Bílovce, oslaví bílovecká dechová kapela Rozmarýnka své 45. narozeniny. A jak jinak než koncertem. Ten začne v 18 hodin v kulturním domě v Bílovci, vstupné je 100 korun a zváni jsou všichni milovníci české...

Dva tituly mistrů Evropy vybojovali bohumínští tanečníci

18.June » Novinky.cz
Ve dnech 13. a 14. června bojovalo 1726 nejlepších tanečníků z 21 zemí ve Sparta Aréně v Praze o tituly mistrů Evropy ve stylech jazz a modern dance. Nechyběli zde ani tanečníci souboru Radost & Impuls Bohumín, kteří v obrovské konkurenci získali ...

Větrný mlýn u Bílovce se opět otevírá veřejnosti

12.June » Novinky.cz
Již v sobotu 15. června odstartují komentované prohlídky větrného mlýnu německého typu v Nových Dvorech u Bílovce. Ty povede mlynář, a to každou první a třetí sobotu v měsíci v časech od 14 a od 15.30 hodin.

Bezplatné vyšetření znamének opět přilákalo tisíce lidí

11.June » Novinky.cz
V 15 městech napříč republikou měli lidé možnost nechat si zdarma zkontrolovat pokožku. Akci Spolu proti melanomu letos využilo 6600 pacientů, u více než pěti procent z nich se našel podezřelý nález.

Mrňousci z mateřinek budou bojovat o olympijské medaile

5.June » Novinky.cz
Ve čtvrtek 6. června se do bíloveckého Domu dětí a mládeže sjedou mrňousci z několika mateřských škol, aby se zde utkali v bojích o olympijské medaile.

Bohumínský taneční klub zabodoval na mistrovství České republiky

31.May » Novinky.cz
Taneční soubor Radost & Impuls Bohumín si z největší taneční tour v České republice Czech Dance Masters přivezl neuvěřitelných 30 zlatých, 20 stříbrných a 6 bronzových medailí a titul mistra mistrů.

Tato informační stránka o Lenka Hatlapatková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Hatlapatková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes