Martin Havlík

Related to

Potlesk pro zachránkyně! Baník ocenil pohotovou reakci při kolapsu

8.April » iSport.cz
Šlo o vteřiny. Když v polovině března těsně po utkání Baníku Ostrava s Mladou Boleslaví (1:1) zkolaboval jeden z hlavních spíkrů baníkovského kotle, byly u něj první a začaly s oživováním. Fanynka Michaela Kontriková a Hana Straková ze Záchranného...

Nová Petrova bouda se otevře na Silvestra, v extrémním počasí obstála

31.January » iDNES.cz
Sice je zapadaná několikametrovou vrstvou sněhu a zvenku vypadá, že v ní není ani živáčka, uvnitř Petrovy boudy na hřebenech Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem se však čile pracuje. V interiéru mají napilno zedníci, instalatéři a truhláři. Další člán...

Nová Petrova bouda se otevře na Silvestra, v extrémním počasí obstála

31.January » iRegiony Impuls
Sice je zapadaná několikametrovou vrstvou sněhu a zvenku vypadá, že v ní není ani živáčka, uvnitř Petrovy boudy na hřebenech Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem se však čile pracuje. V interiéru mají napilno zedníci, instalatéři a truhláři.

Petrova bouda v Krkonoších by měla otevřít na Silvestra

27.January » Týden.cz
Nová Petrova bouda na hřebeni Krkonoš by měla být otevřena letos na Silvestra. Stavbaři nyní pracují hlavně uvnitř. Objekty by měli předat investorovi v červenci. Sdělili to zástupci společnosti Snowy Chalet, která je investorem stavby.

Tato informační stránka o Martin Havlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Havlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes