Míša Hávová

Related to

Osvěžující letní drink podle Michaely Hávové

11.July » Žena-in.cz
Letošní léto je poněkud jiné, než na které jsme byli zvyklí. Cestování do zahradničí letos většinou měníme za toulky po Česku a domácí party se stává žhavým trendem. Na žádné party, a domácí už vůbec ne, nemůžou chybět drinky!

Takhle bydlí moderátor se svojí modelkou: Rekonstrukce panelákového bytu v dezolátním stavu vyšla na půl milionu

15.June » Super.cz
Moderátor Petr Říbal a modelka Michaela Hávová si užívají bydlení ve svém nově zrekonstruovaném hnízdečku. Z panelákového bytu v dezolátním stavu vybudovali útulný domov.

Bydlení Petra Říbala: Dostal padáka, ale žije si hezky!

11.April » Aha!
Rekonstrukce bytu jim dala pořádně zabrat! Moderátor Petr Říbal a jeho partnerka, finalistka Miss Míša Hávová, udělali z obyčejného panelákového bytu bydlení podle jejich gusta.

Moderátor Petr Říbal zmátl fanoušky: Příště už nás na fotce bude víc, napsal ke snímku s přítelkyní

5.April » Super.cz
Když nemůžou moderátor Petr Říbal s přítelkyní Míšou Hávovou vyrazit do přírody, rozhodli se vyvětrat se alespoň na zahrádce. Pěkné víkendové počasí si užívali u táboráku.

Spouštíme nový pořad Náš život v paneláku s moderátorem Petrem Říbalem a modelkou Míšou Hávovou

2.March » TVbydlení.cz
O situaci kolem bydlení v hlavním městě ví snad každý. Minimálně ti, kteří si své vlastní bydlení hledají nebo hledali. A výjimkou nebyl ani Petr s Míšou. Ti se rozhodli pro vlastní bydlení v panelákovém bytě, který bylo potřeba nejprve kompletně ...

Operace psího miláčka krásné modelky je nevyhnutelná. Vyjde kolem šedesáti tisíc

14.February » Super.cz
Modelka a finalistka České Miss 2016 Michaela Hávová musí se svojí fenkou Missi na operaci. Psího miláčka si přivezla z Řecka a věděla, že měl zlomenou nožičku. Bohužel už ale špatně srostlou. Vypadalo to, že zákrok operatéra nebude nutný, protože...

Krásná modelka strachy bez sebe: Pokud její mazlíček nepůjde na operaci, může přijít o nohu

5.February » Super.cz
Modelka a čtvrtá nejkrásnější Češka roku 2016 Michaela Hávová je strachy bez sebe. Její psí slečna Missi, kterou zachránila během loňského soustředění České Miss na ostrově Kréta , musí na operaci.

Moderátor Říbal v novém bytě: Opilecká chyba skončila požárem!

5.December » Blesk.cz
Moderátor Evropy 2 Petr Říbal (33) se nedávno přestěhoval s partnerkou a modelkou Michaelou Hávovou (26) do svého rodného Mostu, kde si spolu pořídili nové hnízdečko lásky. A to jim teď málem lehlo popelem!

Na molo se bývalá finalistka České Miss jen tak nevrátí: Už pět měsíců jsem necvičila a je to znát

16.September » Super.cz
Svých patnáct minut slávy si prožila Michaela Hávová před dvěma lety, když se probojovala do finále soutěže Česká Miss. Spíš než modeling tuhle blondýnku živí hlavně péče o nové finalistky. Během našeho posledního setkání si posteskla, že je jí tr...

Příběh štěňátka Missi vám vžene slzy do očí! Missky v Řecku zachránily tuhle psí holčičku se zlomenou packou

19.June » Super.cz
Psí štěňátko Missi bylo v Řecku na Krétě bez domova tak jako tisíce dalších pejsků. Tahle sedmiměsíční holčička ale měla obrovské štěstí. Narazila na "missky" v čele s Míšou Hávovou a Karolínou Mališovou, které jí připravily nový život.
David Vodrážka - politik za ODS
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Jakub Kohák - Český herec a režisér

Tato informační stránka o Míša Hávová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Míša Hávová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes