15
new stories - click to show

Simona Hégerová

Related to

Známá slovenská zpěvačka je na dně: V jeden den jí zemřeli tatínek i babička!

25.May » Blesk.cz
Uplynulý pracovní týden byl pro slovenskou zpěvačku Simonu Hégerovou (25) alias Simu velmi úspěšný, protože za svou práci získala hned tři ocenění. Ale pak přišel víkend a s ním obrovská tragédie. V jeden den přišla hned o dva členy rodiny - otce i …

„Neskutečné.“ Nový klip rapperky Simy dobývá YouTube

Slovenská rapperka Simona Hégerová, která je známá spíše pod pseudonymem Sima, zveřejnila svůj nový klip, který si za zhruba 20 hodin získal více než sto tisíc zhlédnutí.

Sima přijede pokřtít album "Bombím" i do Prahy

5.March » musicserver.cz
Slovenská rapperka Simona Hégerová alias Sima se letos opět vydává na tour po České a Slovenské republice. Třiadvacetiletá interpretka naservírovala svým fanouškům již třetí ...

Slovenská zpěvačka v slzách: Od svých čtrnácti let prý byla sexuálně zneužívaná majitelem modelingové agentury

23.December » Super.cz
Známá slovenská zpěvačka Simona Hegerová, která vystupuje pod jménem Sima, se v televizi Markíza rozbrečela, když se po letech odhodlala promluvit o sexuálním zneužívání, které zažívala od svých 14 let.

Slovenská zpěvačka v slzách: Od svých čtrnácti let byla sexuálně zneužívaná majitelem modelingové agentury

23.December » Super.cz
Známá slovenská zpěvačka Simona Hegerová, která vystupuje pod jménem Sima, se v televizi Markíza rozbrečela, když se po letech odhodlala promluvit o sexuálním zneužívání, které zažívala od svých 14 let.

„Není to choroba ani žádný hendikep.“ Raperka Sima se náhle vyjádřila k mateřství

Populární slovenská raperka Simona Hégerová známá pod pseudonymem Sima zveřejnila rozsáhlý příspěvek ohledně mateřství. V něm probrala téma, co znamená být maminkou. Uživatelé jí také odpověděli.

Raperku Simu zkritizovali za obočí a požádali ji, aby přestala zpívat. V komentářích došlo k opravdové bouři

Populární slovenská raperka Simona Hégerová známá pod pseudonymem Sima se obrátila na své sledující s prosbou, jaké představy mají při slově Bombím?

Slovenskou raperku Simonu Hégerovu za zadek žhavě drží neznámý muž. Foto

Známá slovenská raperka Simona Hégerová známá pod pseudonymem Sima na svém Instagramu zveřejnila žhavou fotku, na které ji za zadek drží neznámý muž.

„Mému taťkovi se to tak moc líbí, že tě začal sledovat na Facebooku.“ Slovenská raperka si získává všechny generace

Fanoušci populární slovenské zpěvačky a raperky Simony Hégerové, známé pod pseudonymem Sima, se konečně dočkali nového klipu, který byl včera zveřejněn na YouTube kanálu dané zpěvačky. A uživatelé sociálních sítí ji doslova zasypali komplimenty.

Slovenská raperka zazpívala známý hit a šokovala uživatele Youtubu, nikdo to nečekal (VIDEO)

Populární slovenská zpěvačka a raperka Simona Hégerová známá pod pseudonymem Sima se na svém kanálu Youtube podělila videem, na kterém s Jurajem Zaujcem zazpívala světoznámý hit Shallow.

VIDEO: Slovenská hvězda Sima se společně se Separem v klipu "Anonym mood" směje haterům

20.January » musicserver.cz
Sima, občanským jménem Simona Hegerová, patří v současné době na Slovensku mezi největší hvězdy populární hudby. V polovině prosince vydala mladá zpěvačka, která se v roce 2012 ...

Tato informační stránka o Simona Hégerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Simona Hégerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes