15
new stories - click to show

Jakub Hlaváč

Related to

Na Dolech počítají se zubní ambulancí

Byty různých kategorií, obchody, podzemní parkování, zubní ambulance, knihovna nebo víceúčelová místnost. To vše by mělo vzniknout v lokalitě Na Dolech mezi Mateřskou školou Bystrouška a zastávkou S. K. Neumanna.

Se síťkou přes rameno lovil Dalibor Janda holky i krásné motýly současně

1.May » Hobby.cz
Třikrát získal Zlatého slavíka, ale větší potěšení má zpěvák Dalibor Janda z pohledu na krásného motýla. Barevná křídla jsou jeho celoživotní vášní a tvrdí, že na světě není nic krásnějšího než motýli, nad nimiž se mu vášní rozbuší srdce. „A ti ne...

Děti, sáhněte si na brouky, dokud jsou. Ve sbírání hmyzu jsou Češi jedničky

24.April » Hobby.cz
Jarní procházky mohou vést do takřka mimozemského světa, do světa hmyzu. Proč je důležité dětem ukázat postavičky z Ferdy Mravence i v přírodě? Protože už tam nemusí být dlouho. Dřív pod lampami ležely doslova hromady mrtvol, dnes už noční hmyz té...

STO OBJEVŮ: Římská okna, ničivý déšť i český křišťál. Sklo stvořila příroda

5.April » Technet.cz
Každý den se v něm kocháme, každý den se jím kocháme. Sklo stvořila příroda, v průběhu staletí jej také čeští skláři vybrousili ve skvost. Seriál o nejvýznamnějších lidských objevech vydával Magazín Víkend.

Sto let zářící Lucerna: prezidentská tryzna, nacistické projevy i hlas legend

25.March » iDNES.cz
Už 100 let svítí do noci nejživější pražská „Lucerna“. Už 100 let se v legendárním paláci nedaleko Václavského náměstí odehrává společenský, kulturní i sportovní život našeho hlavního města. Článek o vzniku a historii multifunkčního sálu přináší M...

Co má rád Musk a jak utrácí Gates. Život nejbohatších lidí není vždy pohádka

19.February » Xman.cz
Mohl by naplnit bazén bankovkami a rochnit se v nich. Neudělá to. Místo toho jde Elon Musk do práce. Jak žije největší boháč světa? A jak ti další? Na to, co dělají nejmajetnější lidé světa, se podíval magazín Víkend DNES.

Aljaška vám ukáže zimní království daleko od davů lidí. Lepší je v létě

10.February » Cestování iDNES.cz
Není příjemná ani přátelská. Teploty zde dosahují až minus třiceti pěti stupňů Celsia. Přesto má zima na Aljašce neodolatelné kouzlo. A i ti nejmenší z jejích obyvatel si zaslouží náš obdiv.

Air Bank a ČSOB rozšiřují možnost komunikace s virtuální asistentkou

9.February » Finparáda
Air Bank a ČSOB rozšířila možnosti komunikace s virtuální asistentkou. Klienti Air Bank mohou mobilní bankovnictví ovládat i hlasem. Do aplikace My Air přibyla virtuální asistentka Aneta, která rozumí...

Co má rád Musk a jak utrácí Gates. Život nejbohatších lidí není vždy pohádka

31.January » Xman.cz
Mohl by naplnit bazén bankovkami a rochnit se v nich. Neudělá to. Místo toho jde Elon Musk do práce. Jak žije největší boháč světa? A jak ti další? Na to, co dělají nejmajetnější lidé světa, se podíval magazín Víkend DNES.

Katastrofa, kterou neumíme předvídat. Zemětřesení může začít kdykoli

16.January » Cestování iDNES.cz
Země se třese. Každý den. I v Česku. Štěstí je, že nám tragédie zatím nehrozí. Smůla je, že to nevíme se stoprocentní jistotou. Zemětřesení totiž přichází zásadně nečekaně, píše redaktor magazínu Víkend DNES.

Gotta občas pohladím na plakátu, usmívá se dokumentaristka Špátová

24.December » iDNES.cz
Letos dokončila dokument o Karlu Gottovi, ale hotový film nemohla kvůli koronavirové pandemii pustit do kin. I tak je režisérka Olga Malířová Špátová šťastná osoba, jež s nadějí hledí do budoucnosti.

Už nebývám nervózní. Posunul jsem se hlavně v hlavě, říká nejmladší reprezentant

24.December » iDNES.cz
Neočekává se od něj nic menšího než hvězdná budoucnost. Fotbalista Adam Hložek je opora Sparty, nejmladší reprezentant české historie. A především pokorný mladý muž ve velkém světě. Jak se vyrovnává s nepříjemným zraněním, které přibrzdilo jeho ro...
Vladimír Šindler - Český hokejový rozhodčí

Tato informační stránka o Jakub Hlaváč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Hlaváč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes