Jan Hnilička

Vztahuje se k

Youtube jako styl života. Videa chtějí tisíce lidí

1.května » Břeclavský deník
Břeclavsko – Byla to náhoda. Břeclavanka Kateřina Buzovská při prohlížení webových stránek narazila na video, na němž vystupuje dívka říkající si PetraLovelyHair. Zaujala ji. Tehdy se Buzovská poprvé setkala s fenoménem takzvaných youtuberů – lidí...

Co vás v dubnu čeká v Divadle DISK?

23.března » Kultura21.cz
V tomto článku bychom vás rádi seznámili s tituly, které vás v dubnu čekají v Divadle DISK - školní divadle Akademie múzických umění v Praze, které zahájilo svoji činnost premiérou Mahenova Nasreddina už v září roku 1945.

Svatohorské gymnázium pořádá Festival Divadla Dagmar

8.listopadu » Novinky.cz
Díky projektu Gymnázia pod Svatou Horou – Malé svatohorské divadélko 2016 se mohou Příbramáci těšit na divadelní hody. Ve dnech 16. a 17. listopadu proběhne, ve spolupráci s Hornickým muzeem Příbram, Festival Divadla Dagmar.

Obec Svatý Mikuláš rozšířila vodovodní síť

Obec Svatý Mikuláš po dokončení nové kanalizační sítě a čistírny odpadních vod v roce 2015 nyní rozšířila také vodovodní síť.

Obec Svatý Mikuláš rozšířila vodovodní síť

Obec Svatý Mikuláš po dokončení nové kanalizační sítě a čistírny odpadních vod v roce 2015 nyní rozšířila také vodovodní síť. Dokončené dílo ve středu 24. února 2016 převzala od stavební společnosti VCES a.s. starostka obce Martina Suková a hejtma...
Jaromír Štětina - Český politik
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Jan Hnilička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Hnilička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes