Andrea Hnojská

Vztahuje se k

Seriál bodovacích turnajů mládeže pokračuje v Ostravě a v Havířově

20.října » pinces.cz
Ve dnech 21.-22. října se souběžně v Ostravě i v Havířově uskuteční druhý seriál bodovacích turnajů mládeže v této sezóně. Podaří se vítězům z úvodní ,,bodovačky" v Praze navázat na svá vítězství?

BTM Praha: Favorité ve finále nezaváhali, překvapením je pouze vítězství Venduly Šichanové

11.září » pinces.cz
První bodovací turnaj mládeže přinesl nejvyšší bodové zisky největším favoritům, ačkoliv většina z nich to ve finále neměla vůbec jednoduché. V juniorské kategorii zvítězili Jan VALENTA a Anežka ILČÍKOVÁ . V kadetské dvouhře Šimon BĚLÍK a Helena S...

Do Extraligy žen postupují hráčky Baníku Havířov, tři další týmy postupují do 1.lig

20.května » pinces.cz
Na rozdíl od minulých let se letošní ročník 1. ligy rozehrál ve dvou částech. ,,Moravskou skupinu“ vyhrály hráčky Havířova. Tu ,,českou část“ pak ovládl kádr pražského Slavoje. Do Extraligy ale mohl postoupit pouze jeden tým.

Které mladší žačce dáváte největší naděje na zisk titulu?

8.května » pinces.cz
Největší favoritkou je brněnská Linda ZÁDĚROVÁ, ale do bojů o titul bude chtít určitě zasáhnout i havířovská Klára WITOSZOVÁ, kozlovická Jana VAŠENDOVÁ, klatovská Andrea HNOJSKÁ a nebo věkem ještě nejmladší žákyně Helenka SOMMEROVÁ. Šampionát mlad...

Tato informační stránka o Andrea Hnojská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Hnojská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes