Václav Holuša

Related to

Zájezdy v II. pololetí roku 2019 pro seniorky a seniory z Kolína

16:05 » Kolín
Město Kolín pod záštitou místostarosty Michala Najbrta pořádá výlety pro seniorky a seniory a to s tematicky různorodým zaměřením.

Aktuální informace k otevření ulice Pražská

13:55 » Kolín
Z důvodů špatných klimatických podmínek nebylo možné provézt nástřik vodorovného dopravního značení v této ulici.

5. zasedání Zastupitelstva města Kolína

9:45 » Kolín
V pondělí 27. května od 15 hodin se v sále podnikatelského inkubátoru CEROP, v areálu Kolínského zámku, koná zasedání Zastupitelstva města Kolína.

Cyklověž u vlakového nádraží otevřena

17.May » Kolín
V pátek 17. května byla za přítomnosti vedení města a dalších hostů oficiálně otevřena cyklověž, automatická úschovna kol, sloužící k uschování 118 kol.

Probíhá výstava o životním prostředí

16.May » Kolín
Již 12. ročník výstavy o životním prostředí, jedné z nejnavštěvovanějších akcí v Kolíně, byl dnes v Městském společenském domě oficiálně zahájen ve středu 15. května.

Městský úřad Kolín získal 1. místo v soutěži Přívětivý úřad

16.May » Kolín
To nejvyšší ocenění, 1. místo, získal Městský úřad Kolín v rámci Středočeského kraje v soutěži Přívětivý úřad, kterou pořádá Ministerstvo vnitra ČR. V soutěži jsou oceňovány přívětivé úřady v rámci všech krajů ...

MĚSTO KOLÍN USPOŘÁDALO KONFERENCI CHYTRÉ MĚSTO V PRAXI

16.May » Kolín
Město Kolín, jako jedno z předních měst v zavádění chytrých opatření, ve spolupráci se společností SPEL, a.s. a dalšími partnery, uspořádalo konferenci na téma CHYTRÉ MĚSTO V PRAXI. Konference se konala ve středu 15. května 2019 ...

Den otevřených dveří v domově SeneCura Kolín

15.May » Kolín
Moderní kolínské SeniorCentrum SeneCura, které svým klientům nabízí služby domova pro seniory a domova se zvláštním režimem, jenž se zaměřuje na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou demence, otevřelo v úterý 14. května své b...

Výstava o životním prostředí zahájena

15.May » Kolín
Již 12. ročník výstavy o životním prostředí, jedné z nejnavštěvovanějších akcí v Kolíně, byl dnes v Městském společenském domě oficiálně zahájen.
Dalibor Janda - Český zpěvák
Eva Urbanová - Česká operní zpěvačka
Michal Hrůza - Český zpěvák

Tato informační stránka o Václav Holuša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Holuša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes