15
new stories - click to show

Petr Hora

Related to

Temná minulost otce Ladušky Horové: Za zabití bratrance si odseděl 2 roky

26.January » Kafe.cz
Influencerka Laduška Horová ráda na sociálních sítích sdílí nejrůznější střípky ze svého života. Fotí se s partnerem, se svými kamarádkami anebo také se svou maminkou. Svého otce ale dlouhá léta neukazovala. A to pravděpodobně kvůli jeho děsivé minu…

995. schůzka: Suchý Kryšpínek

3.January » ČRo 2 - Praha
Pokusíme se vám naskicovat prostředky ovšem ryze rozhlasovými osudy jednoho z dalších Habsburků, tedy přesněji člena rodu habsbursko-lotrinského.

967. schůzka: Proles znamená potomstvo

22.November » ČRo 2 - Praha
Jsme rádi, že jste se rozhodli i dnes spolu s námi nasednout opět na loď , jež brázdí vlny jezera české historie – nebo je to rybník?

964. schůzka: Po stavu třetím čtvrtý stav

16.November » ČRo 2 - Praha
Od 5. století se v Evropě ustálila společnost rozdělená na šlechtu a duchovenstvo. Za renesance se přidali měšťané. A v 19. století přibyl stav čtvrtý – selský lid.

948. schůzka: Co se mi to jen stalo?

24.October » ČRo 2 - Praha
Alžběta Amálie Evženie, bavorská princezna z rodu Wittelsbachů se po svém sňatku s Františkem Josefem Habsbursko–Lotrinským stala rakouskou císařovnou.

947. schůzka: Jsem racek a nemám žádnou zem, žádný břeh nezvu domovem. Jsem chvíli tu a chvíli tam, od vlny k vlně přelétám...

21.October » ČRo 2 - Praha
Tento verš charakterizuje císařovnu rakouskou… a tak dále, a tak dále, ostatní tituly pominu, stačí, když se tu vysloví jméno jeho autorky: Alžběta neboli Sissi.

942. schůzka: František Josef Karel z rodu habsbursko-lotrinského. Povolání: z Boží vůle císař rakouský (plus dalších 40 titulů

14.October » ČRo 2 - Praha
František Josef I. (měl ještě třetí jméno, na které se zapomíná, totiž Karel) vládl v rakouské, posléze v rakousko–uherské monarchii celá 64 léta.

Ocenění pro Idu Kelarovou. Předseda Senátu jí předal Stříbrnou medaili péči o talenty a lidskou identitu

7.October » Romea.cz
Stříbrnou medaili předsedy Senátu obdržela společně s dalšími 18 osobnosti i uznávaná romská zpěvačka, sbormistryně a muzikantka Ida Kelarová. Předseda Senátu Miloš Vystrčil tak ocenil její péči o talenty a lidskou identitu. Slavnostní ceremoniál pr…

936. schůzka: Přišel jsem – a nepoznali mě

6.October » ČRo 2 - Praha
Během dnešní schůzky dojde do svého cíle muž, který znamená pro české výtvarné umění tolik jako málokdo jiný. Jeho život končí v únavě a v trpkosti.

Koncert v krematoriu Strašnice představí skladby o zásadních momentech lidského života

5.October » Classic Praha
Orchestr BERG zítra v netradičním prostoru strašnického krematoria, konstruktivistické architektonické památky, zahraje skladby Gérarda Griseyho a Petra Hory.

Tato informační stránka o Petr Hora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes