Vladimír Horký

Vztahuje se k

Memoriál Petra Kysely se coby Letní setkání automodelářů v Luštěnicích konal poosmé

31.července » sportovnilisty.cz
Již osmý ročník Memoriálu Petra Kysely na dráze automodelářského centra v Luštěnicích přivítal o víkendu 27. – 29. července 2018 závodníky nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Závod se každoročně koná na památku zesnulého člena Slot Racing Clubu Luš...

Hodnocení uživatelů: Dánská občanská válka 2018-24 (Divadlo Na zábradlí) - 80 % [Vladimír Hořký]

8.dubna » i-divadlo.cz
Skvělý zážitek. Velmi mě zaujala práce s knihou v její samotné dramatizaci. Představení mi mělo už od začátku co říct a druhá sci-fi polovina mi vyrazila dech! Doporučuji.

Hodnocení uživatelů: Manon Lescaut (Národní divadlo) - 80 % [Vladimír Hořký]

5.dubna » i-divadlo.cz
Pro mě to bylo příjemné zpracování skvělého textu. Nezvalovy verše mám opravdu moc rád a prostřednictvím této inscenace jsem si je užil.

Hodnocení uživatelů: Idiot (Městská divadla pražská) - 70 % [Vladimír Hořký]

5.dubna » i-divadlo.cz
První polovinu představení jsem si užíval. Aleš Bílík roli Myškina zvládl dobře. V některých pasážích mě rušila nešťastně zvolená hudba na podkreslení atmosféry. Druhá polovina byla výrazně slabší, možná i kvůli přílišné délce celého představení.

Hodnocení uživatelů: Mučedník (OLDstars) - 90 % [Vladimír Hořký]

5.dubna » i-divadlo.cz
Úžasné představení! Skvělý text a působivé herecké výkony způsobily, že mi bylo líto když ustal potlesk. Konkrétně bych rád vypíchl skvěle podanou roli "Benjamína". Klobouk dolů.

Hodnocení uživatelů: Mlynářova opička (Národní divadlo) - 60 % [Vladimír Hořký]

27.února » i-divadlo.cz
Docela příjemný večer ve společnosti Klicperových her. Jeho texty se autorovi podařilo pěkně propojit. Mezi opravdu vtipnými kousky byly bohužel i poněkud zdlouhavé části, při kterých jsem se trochu nudil. Představení ale podržely skvělé herecké v...

Konec roku ve Vladislavi slaví velkým sportovním turnajem

31.prosince » Třebíčský deník
Vladislav - Oddíl stolního tenisu TJ Vladislav každým rokem pořádá tradiční Vánoční turnaj tříčlenných družstev neregistrovaných hráčů pro širokou veřejnost.

Ekumenickou bohoslužbu povede Dominik Duka

26.prosince » Spořilovské noviny
Novoroční ekumenickou bohoslužbu v kostele sv. Anežky České povede kardinál Dominik Duka. Pokud se do kostela nedostanete, můžete sledovat přímý přenos na ČT 2 od 18 hod.

Lord rock Klatovy

9.září » Rockmag.cz
Skupina Lord pokřtila na domácí půdě CD – Čekání na jaro... V rámci vystoupení proběhl křest nového CD ,,ČEKÁNÍ NA JARO". Jako své hosty si kapela přizvala spřátelené kapely Ukradený Vjecy a pražskou rockovou legendu TAM. Atmosféru zpříjemnila zač...

Tato informační stránka o Vladimír Horký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Horký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes